Problem z parowaniem okularow 3D z 55W815

MarcusGawin

New member
Witam, mam nastepujacy problem: otoz kupilem miesiac temu nastepny TV Sony model 55w815, i wczoraj chcialem sprawdzic funkcje 3d i nie moge sparowac okularow z odbiornikiem. Dzisiaj bylem w MM gdzie kupilem tv i sprawdzalismy same okulary na tym samym modelu i wszystko poszlo w 2 minuty. Po powrocie do domu probowalem ponownie z moim tv i niestety nie ma polaczenia( brak komunikatu na ekranie ), macie moze jakis pomysl jak to ogarnac ??:blagam: sprzedawca sugeruje sprawe na gwarancji ( mam 5 letnia) zalatwic. Ale nie jest to az tak wazne aby nowy tv zaraz naprawiac:)
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myślałem ze może źle parujesz okulary bo ludzie często maja z tym problem. Ale skoro w sklepie działały i tak samo robisz w domu - wygląda na odbiornik w telewizorze.
Ale najpierw zresetuj jeszcze raz telewizor i wyłącz z prądu na pół godziny, często to pomaga.
 

MarcusGawin

New member
Uff, udalo sie :bober:, ale Kiki nie dzieki Tobie:p.
po uruchomieniu tv bylo bez zmian, jak skakalem po menu rzucila mi sie w oczy opcja "bluetooth" ktora byla wylaczona.
A wczoraj szukalem informacji na temat okularow ( transmisja poprzez bluetooth) i mnie olsnilo:oops:
Tak trzeba tylko wlaczyc i parowanie poszlo raz dwa.
Jak "zwykle" serwis sony ma kiepskie pojecie o swoich produktach jak tez i sprzedawcy dali ciala.
dzieki i pozdrawiam.

P.S. z tv jestem bardzo zadowolony, obraz przepiekny ( oczywiscie na dobrym sygnale HD), pare drobnostek mozna byloby poprawic ( np. jakis LED jak tv pracuje, bo jak zgasze dekoder to nie wiem czy tv chodzi jeszcze taki ciemny ekran:D )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajnie że jesteś zadowolony - rozumiem że w Niemczech kupowałeś tv jaka jest tam cena tego modelu ?


Odnośnie 3d też jesteś zadowolony? W SC jak byłem przynajmniej w tym jednym to mówili o tym, że 3d okulary paruje się poprzez bluetooth". Ale bez dwóch zdań powinni o tym wszyscy mówić bo ja mam HX i tam normalnie się paruje okulary więc jakbym nie wiedział też nie udałoby mi się tego zrobić. A i w jakimś teście też o tym czytałem...
 

MarcusGawin

New member
ceny bywaja rozne, od 899(wczoraj MM) do 1200 euronow. ja kupilem niby z upustem i razem z 5 letnia gwarancja wyszlo 999, co do 3d to traktuje to jako gadzet...
Ogladalem chwile program 2D po konwersacji na 3D bylo calkiem OK
 
Ostatnia edycja:
Do góry