Problem z panasonic + cyfra

peter84k

New member
Witam wszystkich użytkowników forum hdtv.com.pl. Nie wiem gdzie założyc ten temat wiec zawieszę go tutaj. piszę ponieważ mam problem z podłączeniem cyfry do panasonica. włąsciwie problem dotyczy oglądania kanałów hd przez kabel hdmi mianowicie po przełączeniu tv na opcje hdmi 1telewizor na chwile załącza kanał następnie zaczyna śnieżyć a potem czarny obraz co jakiś czas tylko jakieś poprzeczne pasy. dzwoniłem do konsultana cyfry i nic nie pomógł stwierdził że to nie zgodność jakieś funkcj picture overview (albo innej poprawiającej jakość) tylko ja takiej nie mogę znaleźć. błagam pomocy :] model tv to panasonic 42py700p
 

spikeff

New member
peter84k napisał:
Witam wszystkich użytkowników forum hdtv.com.pl. Nie wiem gdzie założyc ten temat wiec zawieszę go tutaj. piszę ponieważ mam problem z podłączeniem cyfry do panasonica. włąsciwie problem dotyczy oglądania kanałów hd przez kabel hdmi mianowicie po przełączeniu tv na opcje hdmi 1telewizor na chwile załącza kanał następnie zaczyna śnieżyć a potem czarny obraz co jakiś czas tylko jakieś poprzeczne pasy. dzwoniłem do konsultana cyfry i nic nie pomógł stwierdził że to nie zgodność jakieś funkcj picture overview (albo innej poprawiającej jakość) tylko ja takiej nie mogę znaleźć. błagam pomocy :] model tv to panasonic 42py700p

Witaj, Ja posiadam PY800 i też Cyfre+ i nie mam takich problemów. Zacznijmy od tego jaki dekoder C+ posiadasz. Ja osobiście Philipsa PVR, podłączony przez kabel HDMI. W ustawieniach dekodera mam ustawione na 1080i obraz szeroki i to wszystko, działa też bez problemów na 720p. Może powinieneś od kogoś najpierw pożyczyć kabel HDMI i sprawdzić czy to wina kabla, następnie sprawdź czy te objawy występują na innych gniazdach HDMI w TV

Pozdrawiam
 

Traper2000

New member
Cześć...
A nie masz czasami podłączonego dekodera Cyfry jednocześnie kablem HDMI i Eurozłączem? Gdzieś coś obiło mi się o uszy, że ktoś miał podobny problem...
 
Do góry