Problem z pamiecia wewnetrzna ue48ju6670

skoczkast

New member
Witam mam problem z pamięcią wewnętrzną w smart tv ue48ju6670.Otóż miałem zainstalowane aplikacje(gry) i po ich usunięciu i próbie ponownego zainstalowania pojawia się komunikat za mało pamięci wewnetrznej.Wszystkie aplikacje są usuniete robiłem reset ustawień tv i smart huba.Usuwałem historie przeglądania i pliki cookie w przeglądarce.Coś jakby zajmowało 1gb pamięci wcześniej po usunięciu wszystkich aplikacji pozostawało 1.8gb wolnego miejsca teraz 1gb.Może ktoś wie co zajmuje miejsce na dysku.Pozdrawiam
 

skoczkast

New member
Witam mam problem z pamięcią wewnętrzną w smart tv ue48ju6670.Otóż miałem zainstalowane aplikacje(gry) i po ich usunięciu i próbie ponownego zainstalowania pojawia się komunikat za mało pamięci wewnetrznej.Wszystkie aplikacje są usuniete robiłem reset ustawień tv i smart huba.Usuwałem historie przeglądania i pliki cookie w przeglądarce.Coś jakby zajmowało 1gb pamięci wcześniej po usunięciu wszystkich aplikacji pozostawało 1.8gb wolnego miejsca teraz 1gb.Może ktoś wie co zajmuje miejsce na dysku.Pozdrawiam


Witam problem pamięci chwilowo rozwiązany.Przyjechał pan z serwisu i wymienił pamieć w telewizorze wszystko piknie działa ale,po wejściu w menu telewizor zmienił nazwę z UE48JU6670 na UE48JU6740 zadzwoniłem do pana z serwisu,powiedział że przyjedzie i zmieni nazwę tv w menu serwisowym.Zauwarzyłem też że zmienił się wygląd multi link screena i chyba opcji dzwięku.Wygląda na to że oprogramowanie jest z innego modelu telewizora czy po zmianie nazwy na właściwą wszystko będzie działać jak należy.Czy musi być pamieć i oprogramowanie do tego właśnie modelu.Pan z serwisu twierdzi że nie ma różnicy.Dodam jeszcze że pamieć nadal zaczęła znikać nie pomagają resty tv i smart huba.Proszę o pomoc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry