Problem z Onkyo 578

Raikage

New member
Witam, mam problem z amplitunerem albo tylko tak mi się wydaje i problem w rzeczywistości tkwi w czymś innym. Otóż po podłączeniu Blu-raya Onkyo 308 do ampa i ampa do TV LG LW570S nie zawsze ale zdarza się, że pokazują się jakiś dziwne skaczące poziome zakłócenia. Ruszałem kablem HDMI raz pomagało raz nie. Blu-ray podłączony bezpośrednio działa bez problemu, laptop podłączony po hdmi przez amp do TV też działa normalnie, nic się nie dzieje. Nie wiem w sumie o co chodzi. Sprawdzałem też kilka kabli. Amp oddawałem już do serwisu wcześniej razem z blu-raya w którym podobno był walnięty laser ale stwierdzili, że amp działa poprawnie, a zgłaszałem problem z wejście/wyjście hdmi. Czy ktoś ma pomysł o co chodzi? Czy powinienem znowu oddać amplituner do serwisu?
 
I

irek6311

Guest
Jeśli poruszanie kablem pomaga to gniazdo HDMI uszkodzone .
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Moze to być znany problem z płytką hdmi i kiepskimi kondensatorami które onkyo na niej montowało.Najwięcej cierpiały na to modele 606,608.
 

Raikage

New member
A może by podłączyć blu do tv przez hdmi i przez coaxiala do ampa? Czy uzyskam DTS MA/DTS HD przez coaxiala?
 
Do góry