problem z odzyskaniem plikow mkv mp4

gstgsm

New member
witam


to mój pierwszy post , pisze gdyż jestem w totalnym dole, otoz posiadam kamere która nagrywa w mp4 ,kazda scena -osobny plik mp4. chciałem wszystko polaczyc w jedno i zgrałem pliki na komputer , następnie programem MKVToolNix dodałem wszytkie pliki i dalem opcje muxowania, postal jeden plik mkv z pojemnoscia zblizona do wielkości wszytkich mp4 razem,
najgorsze toto ze usunąłem wszystkie pliki mp4 i z kompa i z karty pamięci, a jak chciałem sprawdzić mkv to odpala się tylko pierwsze 20sek, dlugosc pisze ze jest ok, 3 min ,a plik zajmuje 1GB
nie wiem czy ten program cos pochrzanił czy ja ale nie ma bardzo ważnego dla mnie wideo obecnie . probowalem jeszcze odzyskac pliki z karty, niby sa wszystkie ( karta nie była zapisywana ) jednak żaden plik nie odpala się poprawnie albo idze kawalek albo wogole. probwale odzyskiwac kilkoma progrmami, (wise data, recuva , ontrack) . poszedłem dalej i znazlazlem prgramy dwa do naprawy plikow wideo ( Remo reair movie oraz grau gbr) ten drugi sobie nie poradzil natomiast 1 elegancko naprawia, jednak jest to demo i tylko możliwy podgląd , byłem gotow kupic licencje jedkan 70$to trochę nie na mój budżet obecnie.
pytanie czy ktoś ma jakiś pomysl na naprawę , odzyskanie z pliku mkv lub ewentualnie posiada progam REMO Repair movie? jestem gotow zaplacic i podeslac pliki do naprawy te mp4 odzyskane z karty
dzięki za kazda pomoc i sory ze tak bez ladu i skadu ale jest pozno i mam już dość na dziś:cry:
 
Do góry