Problem z odtwarzaniem plików

Sniezyk

New member
Witam...mam problem z odtwarzaniem filmów na moim sony BDP S280 a mianowicie...gdy próbuje odtworzyć plik MKV z usb to mam napisy ale nie mam funkcji przewijania filmu do przodu/tyłu . Z kolei jak ten sam film przerobiłem z MKV na M2TS to mogę przewijać film ale straciłem napisy...( teoretycznie napisy są bo na kompie są widoczne natomiast na tv już nie) proszę o pomoc
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Miałem podobne problemy z moim blu ray Lg , często nie widział napisów, na niektórych filmach nie dało się przewijać do przodu lub w tył.
Często na wyżej wymienione mankamenty pomagało mi "przepuszczenie" przez program Mkvmerge. Gdy film nie ma napisów można pobrać je i scalić razem z filmem też za pomocą tego programu.
Miałem już tego dość i sprzedałem LG i kupiłem odtwarzacz multimedialny,nawet nie ma co porównywać.
 

Sniezyk

New member
Miałem podobne problemy z moim blu ray Lg , często nie widział napisów, na niektórych filmach nie dało się przewijać do przodu lub w tył.
Często na wyżej wymienione mankamenty pomagało mi "przepuszczenie" przez program Mkvmerge. Gdy film nie ma napisów można pobrać je i scalić razem z filmem też za pomocą tego programu.
Miałem już tego dość i sprzedałem LG i kupiłem odtwarzacz multimedialny,nawet nie ma co porównywać.


A jaki odtwarzacz jeśli można wiedzieć ??
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Ja mam akurat Himedia ale jest wiele innych,tańszych i droższych.Jak oglądasz filmy w Mkv to warto pomyśleć o jakimś odtwarzaczu.
 
Do góry