Problem z odczytem z USB

aro600

New member
Witam

Mam problem w TV Samsung UE65F8000 od jakiegoś czasu (zauważyłem to w sieprniu) mam problem z odczytem plików z pamięci USB próbowałem z dysku, z pendriva, z czytnika kart pamięci i to samo, a mianowicie pliki które wgrywam na USB w formacie czy to JPG czy MP4 nie są otwarzane wyskakuje komunikat "ten format nie jest obecnie obsługiwany" dziwne bo ten sam format nagrany wcześniej działa bez problemu. Dotyczy to zdjęć i filmów zrobionych telefonem (Galxy S7 Edge) oraz filmów nagranych apratem fotograficznym Canon PowerShot SX60 HS

Czy ktoś miał ten problem ?

oprogramowanie mam najnowsze jakie jest dostępne na stronie www samsunga.


PS. Sprawdzałem dokładnie te pliki Video na komputerze i zauważyłem że jedyna różnica to ilość klatek na sekunde z aparatu było 30 a te które nie chodzą mają 60 może to być przyczyną??
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
PS. Sprawdzałem dokładnie te pliki Video na komputerze i zauważyłem że jedyna różnica to ilość klatek na sekunde z aparatu było 30 a te które nie chodzą mają 60 może to być przyczyną??

Właśnie tego Fps-u seria "F" nie obsługuje wystarczy zerknąć do specyfikacji modelu :-(
 

aro600

New member
Zgadza się, szukałem w manualu ale nic nie znalazłem na ten temat... może źle szukałem ;-( natomiast dziś zrobiłem 2 rzeczy: zmieniłem w aparacie format na full HD 30 klatek na sekundę i filmy są odtwarzane poprawnie te nagrane w Full HD 60 klatek na sekundę nie chodzą :-( .. na wszelki wypadek zrobiłem reset ale nic to nie dało... nie wiem czy to twardy reset czy nie zrobiłem go przez: pomoc techniczne/diagnostyka/reset nawet jeśli jest jakiś "twardszy" reset nie sądzę żeby cokolwiek dał... swoją drogą troch się wkurzyłem TV który jak kupowałem nie tak dawno (choć wiem że dla elektroniki to już epoka;-)) był wówczas najwyższym dostępnym modelem samsunga i kosztował przynajmniej dla mnie kupę kasy nie radzi sobie z plikami które prawie dwukrotnie straszy TV Panasonica czyta bez najmniejszych problemów...

PS. Czy ktoś w takim razie może polecić jakiś prosty, darmowy program do edycji plików MP4 które umożliwią zmianę fps-u 60 na 30?
 
Ostatnia edycja:
Do góry