Problem z odbiorem kanalu EuroSport hd...

Seba_2435

New member
Mam problem z odbiorem tego programu na n-ce, wyskakuje mi napis "prosze upewnic sie czy dekoder jest prawidłowo podłączony" Wie moze ktos co z tym zrobic?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Zastosuj w większości przypadków pomagający sposób poprzez wyciągnięcie wtyczki z gniazda 230V. Dekoder pobierze na nowo listę kanałów i powinno zadziałac.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
@seba_2435 rozumiem że masz wykupiony pakiet sport , sprawdz następny nr.62 tu jest nadawany w SD czy ten normalnie działa.
 

Konował

New member
a TVN HD (kanał 13) masz?
znajomy ma taki komunikat jak Ty, gdyż ma słaby (stary) konwerter i antenę 60 cm

pozdrawiam
 

Seba_2435

New member
Pakiet mam wykupiony, wszystkie programy dzialaja poprawnie w tym 13 i 62, wszystko jest w porzadku oprucz eurosport hd...
 

Seba_2435

New member
i jeszcze jedno wszystkie kanaly podczas diagnostyki maja poziom jakosci w przedziale 80 - 100 a na kanale 61 mam pozim 0
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Czy masz dojście do konwertera? jeżeli tak to lekko skręc konwerterem w uchwycie w przeciwnym kierunku do ruchu zegara , ale naprawdę lekko ;), można też spróbowac przybliżyc , lub oddalic konwerter od lustra czaszy.
 

KwaK-0

New member
Problem z dzwiękiem

Czy u innych na Eurosport HD (cyfra+) nie ma polskiego języka już od kilku dni? Angielski jest elegancko a z naszym bida !
 

KwaK-0

New member
no to siwy25 jeśli to twoja zasługa to dzięki wielkie. trzeba jednak do nich dzwonic i jechać ostro :)

a tak jeszcze przy okazji jaki masz abonament ??
 

siwy25

New member
KwaK-0-no niestety ostatnio jak dzwonię do c+ to staram się kulturalnie a jednocześnie daję im ,,do słuchu'' powiedzieć co sądze o ich ostatnich szopkach bo po samej dobroci nic się nie załatwi!
Mam pakiet komfortowy,postraszyłem rozwiązaniem umowy i teraz oni do mnie dzwonią i negocjuje dogodniejsze warunki:)
Pozdr.
 

raven1331

New member
Panowie co ciekawego nadaj EUROSPORT HD??
Nie koge nigdzie znalexc ramowki?

Caly program jest w HD czy tylko wybrane imprezy?

pozdrawiam
P.
 
Do góry