Problem z obrazem

benk07

New member
Szukam porady i z góry dziękuję za pomoc.
2.5 letnia PS3 slim nagle przestała podawać obraz przez HDMI.
Tzn. po włączeniu na ekranie tv jest info, że idzie sygnał 1920x1080 z konsoli, ale jest to tylko czerń.
Jak próbuję np. poprzez tryb awaryjny (przyciskam przez chwilę on/off) coś zdziałać, to pojawia się wtedy menu awaryjne na tv. Zastosowałem np. przywrócenie ustawień domyślnych i po przejściu wszystkich etapów (rozdzielczość, ustawienia dostępu do wi-fi) dochodzę do momentu, kiedy konsola powinna wskoczyć do swojego ekranu startowego (pojawia się tekst o epilepsji) i... nic, znowu czerń.
O co tu może chodzić? Czy w menu awaryjnym powinienem wybrać opcję postawieniem systemu, czu coś innego? Chyba, że powód tego problemu jest jeszcze jakiś inny?
Aha, próbowałem na różnych kablach HDMI, a także podłączając PS3 do innego tv, więc mam raczej pewność, że problem jest po stronie konsoli.
Pozdrawiam.
 

vasyndrom

New member
Sformatuj HDD i wgraj od nowa firmware z pendrive'a (na chwile obecna jest to 4.31).

Wlasnie przed chwila zakonczylem instalacje nowego fw u klienta ktory mial dokladnie takie same objawy i mial wielkie checi wybulic £130 za nowa a raczej odswiezona PS3 od SCEE :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Do góry