Problem z obrazem w LE37R82B Proszę o pomoc...

dariush

New member
Witam, kilka dni temu satałem się posiadaczem LE37R82B. Podłączyłem do niego Cyfrowy Polsat z dekoderem Samsunga DSB-S305G. Telewizorek chodzi bardzo dobrze, kolorki bardzo ładne. Jest tylko jedno "ale...", podczas oglądania filmów lub programów sportowych (koszykówka, siatka) na obrysach osób które się intensywnie pruszają widać pikseloze. Zauważyłem że największa nieostrość krawędzi jest przy kolorach czarnych (czarne ubrania). Bardzo proszę o pomoc, może ktoś z Was miał podobny problem. Będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą na ten temat...(może ustawienia tv lub dekodera)...CP i TV mam podłączone tzw. EURO - kabel 3m.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Darek
 

dariush

New member
Niestety dalej bez zmian, smuży na krawędziach obiektów w ruchu...macie może inny pomysł ?? Może ktoś ma taki TV i może podpowiedzieć jak poustwiał opcje w menu, co włączyć a co wyłączyć ??

...chyba że ten typ tak ma :(
 

qluk

New member
Mam le 32r81, ale pobaiwłem sie menu i nie ma tego... ale niedwano ktos mi poprzestawił ustawienia i musze zacząć od nowa ;) Ale na tych co mam nie widzę tego efektu, a z tego co pamiętam to chyba kombinacja dynamicznego kontrastu i poprawy filmów to robiła.
Napisz do mnie na PW i podaj swój adres mail to wyślę Ci fotki ustawień obrazu (wyjściowych do dalszego "grzebania") .
 
Do góry