Problem z obrazem na TVP4K w tv Philipsa 7101

hd maniak

Member
Witam

Czy ktoś moze udostępnić prawidłowe ustawienia obrazu HDR HLG w tv Philipsa 7101 z NTC. Problem dotyczy kanału TVP4K, obraz jest zaciemniony, kolory są wyblakłe i nienasycone.
Dotyczy to tylko tego jednego kanału, na pozostałych kanałach obraz jest jasny, kolory są prawidłowe, juz nie wspominajac kanału czeskiego CT Sport gdzie obraz wygląda jakby był w 4K.
Drugi problem jest z kanałami TVN w tv naziemnej , obraz potrafi się zmniejszyc do małego formatu i nie wiem jaka tego jest przyczyna. Czy ktoś wie jak sobie z tym problemem poradzic?
Nie wiem czy to jest wina nadawcy czy moze dekodera wbudowanego w tv
 

hd maniak

Member
Witam

Czy mogę prosić o prawidłowe ustawienia obrazu HDR HLG w tv Philipsa 7101 z NTC. Problem dotyczy kanału TVP4K, obraz jest zaciemniony, kolory są wyblakłe i nienasycone.
Dotyczy to tylko tego jednego kanału, na pozostałych kanałach obraz jest jasny, kolory są prawidłowe, już nie wspominając kanału czeskiego CT Sport gdzie obraz wygląda jakby był w 4K.
Drugi problem jest z kanałami TVN w tv naziemnej , obraz potrafi się zmniejszyć do małego formatu i nie wiem jaka tego jest przyczyna. Nie wiem jak sobie poradzić z tym problemem.
Napisz proszę na PW - dostaniesz info.

Nie wiem czy to jest wina nadawcy czy moze dekodera wbudowanego w tv
 
Do góry