Problem Z Obrazem Lcde Samsung Le-32s62b

moscik

New member
Witam.Zakupilem LCD 3 dni temu i jedna rzecz mnie meczy bo kiedy przelanczam program to telewizor nie jest caly czarny tylko gdzieniegdzie sa caly czas przeblyski,i w jednym miejscu najbardziej tak jak bylby gdzies wcisniety i intensywniej swieci a wiem ze byl nowy a ja ostroznie go rozpkowalem i z mojej strony napewno nic nieuszkodzilem!a mam go drugi dzien.mam rowniez LCD Samsunga d kompa 19" i jest czernisty tak jak powinien.wracajac do LCD TV nawet na filmie jak jest czarny punkt to ten widok jest jasniejszy i rzuca sie w oczy!kiedy wyloncze telewizor jest czarny jak niewiem obraz ale jak wlacze to wtedy sa przeblyski!i niewiem czy reklamowac ten LCD czy one poprostu tak maja!Dzieki za przeczytanie mojej lektory i jesli ktos bedzie mogl mi pomoc z gory bardzo dziekuje!pozdrawiam serdecznie
 

dr Marian

New member
LCDe

Elo,
jeżeli mowa o jaśniejszych punktach na matrycy jest to rzecz normalna w jednych sprzętach mnie widoczna w drugich bardziej ale tak jest skonstrufowana matryca a dokładnie podświetlenie LCD.
pozdro,
 

moscik

New member
Teraz kolego wydaje mi sie ze juz mniej jest jasniejszy ten obraz na czarnym tle to jest w okolicach lewego dolnego dolu ale nie w samym rogu tylko kawalek w strone srodka!jak na wprost sie siedzi to jzu tego tak w dzien nie widac gorzej jest w nocy!i najbardziej jest widoczny ten punkt jak sie patrzy z boku LCD i to tylko w sumie w jednym miejscu!bo tak w sumie jest oki i drazni mnie to i niewiem czy to poprostu jest normalna rzecz czy cos nietak!jak cos ktos jeszcze wie prosze pisac!pozdrowionka!
 
Do góry