Problem z nowym projektorem EH-TW7000 Pomocy

Kupiony dzisiaj nowy projektor po włączeniu wydaje dźwięk "tykania" do tego mam zupełnie niesynchronizowany obraz z dźwiękiem. Podłączyłem przenośny projektor Nebula i wszystko jest ok. Na amplitunerze mam opcje synchronizacji ale jest za mały zakres żeby to synchronizować. Macie jakiś pomysł jak rozwiązać problem z synchronizacją ? Do amplitunera podłączone jest Apple TV a amplituner do projektora po purelink csw200 (ale tak jak wspomniałem na innym projektorze problemu nie ma więc transmiter raczej nie jest problemem)
film wrzuciłem jako link na YT
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Piękne kolory i wysoka jasność. Niestety kiepski kontrast (mocno widoczne jasne lasy przy formacie kinowym) i wada fabryczna w postaci braku ostrości na całości obrazu. Projektor zwróciłem do sklepu.
ZALETY
głośność pracy
jasność obrazu
WADY
brak ostrości
jakość obrazu


Jedena z opini . Zgadzasz się z nią ?
 
Jak dla mnie pracuje na eco dość głośno a to „tykanie” nie brzmi jak normalna praca wiatraczka , dziwi mnie najbardziej to opóźnienie i nie wiem jak sobie z nim porardzić na kablu go nie ma tylko jest na transmiterze ale inne sprzety na tym transmiterze tego problemu nie mają
 
Do góry