Problem z nagrywanymi Audio CD

Whiplash

New member
Bez reklam
Witam. Problem polega na tym, ze generalnie od polowy plyty odtwarzacz zaczyna sie gubic. Tzn. albo nie moze wczytac sciezki albo zaczyna ja odtwarzac od 2 sekundy. Sytuacja ta ma miejsce w aucie i na wiezy, na CD Denona jakos to dziala.

Nagrywam Ashampoo na plytach verbatim, predkosc min. jaka program dopuszcza to x10, nagrywarka seryjna w laptopie, tryb DAO.
 

Lemil

Banned
Sprawdź czy są błędy zapisu Nero np. ma możliwość sprawdzenia jakości zapisu. Jeśli są błędy, to winna jest nagrywarka.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Musisz sprawdzić, bo niektóre nagrywarki niskie prędkości traktują po macoszemu i mniej błędów robią jak nagrywają w wysokiej :) ot taki paradoks.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Cholerka nie mam nero. Od lat juz nie uzywam.. Moze to wina plyty bo TDK palilem CDBurner XP i dzialaly.
Inny soft EZ CD Audio Converter, fajna maszyna do konwersji i ripow ma mozliwosc wypalania i niestety to samo..
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Nigdy chyba nie nagrywalem Verbatimow CD. Mialem 10szt TDK i do tej pory nagrywalem na nich. Teraz kupilem 4 szt verbatimow w pudelkach bo tak mi wygodniej i jest problem. Generalnie teraz zmienilem i plyty i program ale skoro 2 softy robia to samo wiec raczej nie tu pies pogrzebany.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Kupilem CD Sony i jest to samo albo i gorzej bo teraz nawet pierwsza sciezka odtwarza sie od 2 sekundy. Cholera co to moze byc, myslicie ze nagrywarka sie konczy?
 
Do góry