Problem z LG

wluczyk

New member
Witam
mam nastepujacy problem z 32LG3000
gdy chce podlaczyc ps3 do niego przez hdmi kabel wykrywa go konsola i daje zeby przelaczyl z euro na hdmi noi jak sie juz o zrobi przelaczaam na kanal nastepny pod hdmi i nic zero reakcji .
Czarny obraz nic sie niedzieje ..

co moze byc nie taq ? czy to wina Firmware ? czy co moze byc powodem ?? kabel lipny ? niewiem co robic a pogralo by sie w troszkej lepszej jakosci

pozdrawiam i czekam na komenty
 

wluczyk

New member
Witam
mam nastepujacy problem z 32LG3000
gdy chce podlaczyc ps3 do niego przez hdmi kabel wykrywa go konsola i daje zeby przelaczyl z euro na hdmi noi jak sie juz o zrobi przelaczaam na kanal nastepny pod hdmi i nic zero reakcji .
Czarny obraz nic sie niedzieje ..

co moze byc nie taq ? czy to wina Firmware ? czy co moze byc powodem ?? kabel lipny ? niewiem co robic a pogralo by sie w troszkej lepszej jakosci

pozdrawiam i czekam na komenty

Czy mial ktos z tym tv taki problem ?
 

marfm76

New member
Witam
mam nastepujacy problem z 32LG3000
gdy chce podlaczyc ps3 do niego przez hdmi kabel wykrywa go konsola i daje zeby przelaczyl z euro na hdmi noi jak sie juz o zrobi przelaczaam na kanal nastepny pod hdmi i nic zero reakcji . Czarny obraz nic sie niedzieje ..
co moze byc nie taq ? czy to wina Firmware ? czy co moze byc powodem ?? kabel lipny ? niewiem co robic a pogralo by sie w troszkej lepszej jakosci
pozdrawiam i czekam na komenty
Hej. Strasznie trudno się czyta twojego posta, język polski nie jest wcale taki trudny -ale wracajmy do tematu.
Ile masz w TV wejść HDMI -z tego co pamiętam 32LG3000 powinien mieć 3, czy próbowałeś na każdym? Na żadnym nie ma reakcji TV? Piszesz, że konsola wykrywa kabel HDMI więc z konsolą wszystko powinno być OK. Na czuja nie sprawdzisz nic -najłatwiej będzie kupić (lub pożyczyć) nowy kabel. Jeżeli masz 3 wejścia w TV to podłącz po kolei do każdego i na każdym przełączaj wejście (na pilocie INPUT) HDMI1, HDMI2 HDMI3 w MENU. Jeśli nie będzie Ci dalej nic wykrywał to znaczy, że masz popsute wejścia w TV.
 
Do góry