Problem z LG 32LG3000

MM84

New member
Witam.

Mam problem z tym telewizorem. Gdy obraz jest ciemny zaczyna mrugać ekran. Gdy podłączę PS3 i ustawię na obraz żywy i podświetlenie jest na 100% to ekran nie mruga. Proszę zobaczyć to na filmiku.

Co może być przyczyną? Czy opłaca się to naprawiać?

http://www.youtube.com/watch?v=tmua0nPNHP0
 
Ostatnia edycja:

MM84

New member
Panowie bardzo proszę o porady co to może być i czy jest opłacalne. Nie mam zamiaru wydawać 500zł za naprawę bo nie wiadomo ile mi ten TV wytrzyma jeszcze. Ktoś mi mówił że może to być inwerter.
 

tdx

New member
Bez reklam
Przepraszam zapomniałem że czujnik (inteligentny sensor) zaczyna się od modeli LG5***,
W takim wypadku przywrócił bym ustawienia fabrycznie jeśli to nic nie da to wgraj nowy soft - zobacz jaki masz aktualnie

link
 

MM84

New member
Przepraszam zapomniałem że czujnik (inteligentny sensor) zaczyna się od modeli LG5***,
W takim wypadku przywrócił bym ustawienia fabrycznie jeśli to nic nie da to wgraj nowy soft - zobacz jaki masz aktualnie

link

Ustawienia fabryczne przywrócone soft nowy też był wgrywany i lipa nadal to samo.
 

tdx

New member
Bez reklam
ok a czy masz jakieś inne źródło podpięte po hdmi? np komp DVD tuner?

czy z innych źródeł też tak jest?

może to ustawienia konsoli?
 

MM84

New member
Tak sprawdzałem również tuner SAT po HDMI, tuner po EURO i to samo. HDMI jak ustawię ustawienia obrazu na "żywy" to nie ma tego skakania obrazu gdy robi się ciemno, gdy jest po EURO nie pomaga nawet tryb obrazu "żywy".
 
Do góry