Problem z konsola czy nie

Marioo162

New member
Witam
Sprawdzam nowego PS3 na pożyczonych płytach. Zacina się FIFA 09 (przerywa choć płyta nie ma rys). FIFA 10 chodzi (pierwsze próby). Bardzo słabo znam się na rzeczy i nie wiem czy wada konsoli czy coś innego...
 

Marioo162

New member
Jest OK. Dzięki za zainteresowanie. Gry chodzą, nawet FIFA 09 - wgrałem jakiś soft z F1 i wszystko jest płynnie. Kolega mówi, że mogło szarpać gdy grałem na padzie podłączonym do konsoli (w trakcie ładowania) - nie wiem - to mój pierwszy kontakt z PS.
 

mataman

New member
Bez reklam
Nie słuchaj głupot które kolega ci wygaduje. Niektóre gry na konsolach szarpią i jest to normalne. A szczególnie na ps3.
 

pav3l

New member
Bez reklam
szarpie chłopie, to że będziesz zaklinał rzeczywistość, nie zmienia to faktu że szarpie. Mafia2 jak wyszła chyba każdemu chrupała (nie mówię że zawsze, ale były momenty spadku animacji).
 

dariuszd1

New member
Szarpanina na maxa

Nie słuchaj głupot które kolega ci wygaduje. Niektóre gry na konsolach szarpią i jest to normalne. A szczególnie na ps3.


To zobacz sobie jak szarpie Two Worlds II..:) w tym mieście na pustyni obok Hatmandoru już tak szarpało, że miałem odruchy epilepsyjne po jakimś czasie grania, a w efekcie musiałem zarzucić granie dalsze w tą produkcję na PS3 i przejść na PCta. Notabene ta gra w porównaniu z wiedźminem II jest wręcz przeładowana misjami i zadaniami i gra się w nią z tego powodu wiele dłużej i z satysfakcją.
 

pav3l

New member
Bez reklam
..oczywiście, zakładamy, że płyta od dołu nie jest wysmarowana palurami, tak że możnaby zdrapywać....bo w przeciwnym wypadku szarpie podwójnie....
 
Do góry