Problem z kolorem ? Pojektor kontra LCD

YABBA235

New member
Witam !
Mam problem z obrazem po hdmi na swoim projektorze.
Otóż na monitorze LCd wszsytko jest ok, natomiast na projektorze tylko w ciemnych fragmentach scen kolory wariują, jakby był za mały zakres barw - widać to ( słabo ) na załączonym zrzucie.
Projektor ustawiałem już na wiele sposobów, na planszach testowcyh jest na pewno zakres 16-235 czyli taki jaki mam być, mam też płytę tetsową DVE HD BASICS z kolorowymi filtrami, tam mam nimy wszsytko ok, ale w filmach mkv w MPC HC i w KMplayerze mam tę przypadłość z ciemnymi scenami.
Podejrzewam że ma to zwiażek z wpisami do rejestru modifikującymi sterwonik DXVA mojej integry ati hd3200, ale nei wiem dokąłdnie które wpisy mogą odpowiadać za to - ustawienie BT601 nic nie daje. JAkby zakres barw był inny na projektorze a inny na LCD - nio jest 16-235 ver. 0-254 ale to niby mam ustawione..
Kiedy miałem starą grafę gforce 8800 gts to nie maiałem takich problemów co z tą ati... Ale nie miałem sprzetowego wspomagania mkv-ek.
Teraz nawet nie mam zainstalowanego CCC tylko sam driver ati, no i DXVACheker którym moge manipulować wspisy w rejestrze tylko nie wiem co za co odpowiada - może ktoś ma jakiś opis tych kluczy ?
Pozdr.
 

Attachments

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    26,7 KB · Wyś: 69
Do góry