Problem z headset

macek

New member
Bez reklam
Witam,ostatnio zakupilem cos takiego,chce to skonfigurowac i tu mam problem.
W menu PS3 mam zamiast register bluetooth devices,mam manage bluetooth devices naciskajac dalej pyta sie zarejstrowanie,nastepnie scanuje czasem dluzszy czas bez zadnego efektu.
Ogladajac youtube z konf.headset,zawsze w menu pojawia sie tak jak wyzej register a u mnie w menu jest manage i nie wiem w czym jest problem.
 

macek

New member
Bez reklam
Tak headset jest wlaczony,mruga na niebiesko dioda,i slychac sygnal,co do scanowania, to od napisania postu do tej pory scanuje i nic.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Oprócz tego, że jest włączony musi być uruchominy jeszcze w specjalnym trybie by "dał się" znaleźć.
Piszą o tym na pewno w instrukcji obsługi.

Pozdrawiam,
 

macek

New member
Bez reklam
Niestety instrukcja byla uboga,wyposazona tylko w rysunki skompletowania headsetu.
I teraz nie moge tego rozgryzc.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To jakiś chiński noname, jedyna szansa to instrukcja - powinno być tam opisane jak to sparować z innym urządzeniem - jeśli nie ma to pytaj sprzedawcę od którego kupiłeś, coś tam piszą na aukcji o łatwym parowaniu w 3 krokach :)

Moją słuchawkę na przykład wprowadza się w tryb wykrywalności przytrzymując kilka sekund jednocześnie przyciski + i - do regulacji głośności.

Pozdrawiam,
 
Do góry