Problem z HDMI

dar767

New member
Witam kupilem dzisiaj panasonica TX-32LMD70A + PS3 wszystko fajnie do momentu kiedy podlonczylem konsole przez kabel HSMI i co sie okazuje ze niema zadnego obrazu ?? jakies rady ?? Czy moze odrazu powinienem jechac i oddac telewizor ??? Prosze o pomoc i z gory dziekuje
 

dar767

New member
dzieki za pomoc problem sie rozwiazal ale chyba PS3 mnie nielubi kiedy odpala sie wszysto ustawia sie juz rozdzialka telewizor zaczyna mi przeskakiwac z Wide na jakikolwiek inny ustawiony aspekt. Jakies pomysly ??
 

mataman

New member
Bez reklam
Jesteś następna ofiara marketingu. WSZYSTKIE kable HDMI są takie same, e takim sensie że nie ma kabli zgodnych z hdmi 1.3 i tym podobnych bzdur. Wystarczy kupic dobry kabel tech-link, profigold i problem napewno się rozwiąże.
 

mariof

New member
Bez reklam
tym razem w 100% zgadzam się z mataman. Jakość kabla HDMI ma pewne znaczenie jeżeli jest baaardzo długi (ponad 5-10 m). Nie polecam tylko tych najtańszych ponieważ wtyczki bywają niechlujnie wykonane i potrafią wypaść co jeżeli TV wisi na ścianie może być kłopotliwe.
 

PermBan

New member
mataman napisał:
Jesteś następna ofiara marketingu. WSZYSTKIE kable HDMI są takie same, e takim sensie że nie ma kabli zgodnych z hdmi 1.3 i tym podobnych bzdur. Wystarczy kupic dobry kabel tech-link, profigold i problem napewno się rozwiąże.


Uważasz, że złocone końcówki i koszt 49.99(funtów) to jakieś gó.... ??
jeśli zainwestowałem w telewizor za 899.99 funtów i nową konsolę PS3 80Gb, to zdaje Ci się że kupiłbym kabel za funta ?? Żenujące !
A kabelek za 39.99 ( o dychę tańszy) z taim właśnie oznaczeniem 1.3 zadziałał za pierwszym podejściem.
 

mataman

New member
Bez reklam
PermBan napisał:
Uważasz, że złocone końcówki i koszt 49.99(funtów) to jakieś gó.... ??
jeśli zainwestowałem w telewizor za 899.99 funtów i nową konsolę PS3 80Gb, to zdaje Ci się że kupiłbym kabel za funta ?? Żenujące !
A kabelek za 39.99 ( o dychę tańszy) z taim właśnie oznaczeniem 1.3 zadziałał za pierwszym podejściem.


Ja nie proponuje kabla za funta. Wystarczy kupic kabel za ok. 100 zł (czyli ok 20 funtów) max Tak jak napisał mariof głównie chodzi o to żeby wtyczka była porządnie wykonana. A te złocone koncówki nie mają żadnrgo znaczenia.
 
Do góry