Problem z filmem Avatar 3D

Wookasch

New member
Witam,
mam problem odtworzeniem Avatara w 3D - płyta w edycji limitowanej 3D (bluray 3D/2D + DVD).
Tzn. nie widzę tego 3D - czy to jakoś trzeba specjalnie włączyć (gdzie ?), a może ta płyta wcale nie zawiera wersji 3D (a napis odnosi się tylko do okładki :)).
Film zakupiony w sklepie "nie dla idiotów" kilka miesięcy temu (do tej pory nie miałem czasu obejrzeć), inne filmy w 3D, które mają osobne płyty dla wersji trójwymiarowej, bez problemu działają.
Sprzęt do odtwarzania - pierwsza linijka podpisu.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Możesz mieć taką samą wersję jak ja czyli jak włączysz płytkę i uruchomi Ci się menu to jak wybierzesz play to powinieneś mieć możliwość w trakcie najechania na play w jakim formacie ma być uruchomiony film 2d lub 3d...?
 

Wookasch

New member
Witam, dzięki za wszystkie odpowiedzi,
niestety u mnie czegoś takiego nie ma.
Mam do wyboru PLAY-SETUP-SEARCH (o ile dobrze pamiętam), i po włączeniu PLAY uruchamia się od razu film w 2D. Żadnych innych możliwych wyborów nie widzę, ale jeszcze dzisiaj potestuję.
Pytanie dodatkowe - na samej płycie BD nie ma ani jednego znaczka 3D - czy u Was jest tak samo ?
 
Ostatnia edycja:

Wookasch

New member
W załączeniu 3 zdjęcia: płyty, opakowanie plastykowe,opakowanie tekturowe (przód):

view

view

view
 

Wookasch

New member
Wszystko dokładnie tak samo, jedynie płytka z filmem BR się różni - jak na fotkach ( u mnie jest napisane 3D) i jest na jednej płycie. Gdzie kupiłeś to swoje wydanie? Kupiłeś nowe czy jakąś używkę?

Kupiona nówka sztuka albo w MM albo w Saturnie, zapakowana w folię z ceną (jak pogrzebię w śmietniku to jeszcze znajdę :))
 

Henry

Active member
Bez reklam
To coś musiało być "zakombinowane" na etapie pakowania lub w sklepie (folia to nie problem dla nich).
Ja też kupiłem (chyba w MM), pozostaje ci w takim razie udanie się do sklepu i próba załatwienia sprawy, mimo upływu czasu mam nadzieję, że ci się uda.
Powodzenia :)
 

Wookasch

New member
Może być problem jak troszkę czasu minęło i paragon będzie potrzebny..

Z paragonem będzie mniejszy problem, bo jednocześnie kupowałem odtwarzacz BD, tak więc gdzieś jak poszperam, to powinien być.
Trochę tylko idiotycznie, bo już sporo czasu minęło, ale tak to już czasami jest.
No nic, zastanowię się, czy się o 60 PLN szarpać.
Dzięki za odpowiedzi - sytuacja jest śmieszna, no ale cóż - widać, że nawet na zapakowane płyty w takim sklepie trzeba uważać.
 
Do góry