Problem z Fifa 09

Michal1064

New member
Mam problem z fifą 09 - tzn po jakimś czasie Szpakowski przestaje się odzywać, później milkną trybuny a po kolejnym gwizdku sędziego gra się zawiesza ;-O Czy ktośma podobne problemy?
 

mlodyp

New member
Problem

Proszę o pomoc ja też mam problem z Fifą 09 włączam grę pojawia mi się EA SPORT i potem filmik coś jeszcze i pokazuje mi się jakiś komunikat i reset kompa. O co chodzi?
 

Konorek

New member
Zawiodłem sie na ps3 strasznie :( Po zakupie fify 09 zainstalowaniu systemu 2.42 pograniu jakis 20-30 minut trach zwiecha:( (sprawa idętyczna jak u kolegi Michała1064) Okazało sie ze padł napęd. Z tego co znalazłem w sieci wynika ze wiele osob miało taki problem z konsolą po instalacji 2.42 (padał napęd):( Mam nadzieje ze jakos to naprawią...
 

Michal1064

New member
Kolego Konorek, mi jak wspomniałeś taka sytuacja się zdażyła ale - nadal uważam że pieniądze wydane na PS3 to kapitalna inwestycja - szczególnie jeśli się ma rodzinę (dzieciaki etc) żeby razem spędzić trochę czasu jak za oknem leje itd.

Reklamuje, cierpię rozłąkę z PS3... ale nigdy nie powiem zebym się zawiódł, bo to świetny sprzęt. Nic z domowej rozrywki nie dostarczy takich emocji jak gra w sieci z żywym przeciwnikiem.

Przepraszam wszystkich że rozmyłem nieco temet.

Co do FIFA 09 to nie mogę się doczekać jak konsolka wróci i pogram w necie ;)
 

Konorek

New member
Moze przesadziłem z tym zawodem ;) No ale zgubiłem gdzies papiery od konsoli i poniosło mnie :p Gwarancji juz nie ma, :( więc albo czeka mnie koszt nowego napędu, albo zakup nowej perełki. Z tego co czytałem koszty napędu nie sa małe, więc raczej wybiorę opcje nr 2

A co do samej fify to nie pograłem za wiele ;) Napewno na nowym sprzęcie zrekonpensuje sobie to :mrgreen:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli płaciłeś gotówką to raczej będzie ciężko, ale karta, raty i szansa jest.
Pisałeś o "papierach" nie uszczegóławiając o jakie dokładnie papiery chodzi.

Pozdrawiam,
 

Konorek

New member
Płaciłem gotówką :roll: Pisząc papiery miałem na myśli paragon i karte gwarancyjną (o ile taka była :p) Mówi się trudno, za niedbalstwo trzeba płacic. Dziękuje Panowie, za pomoc i poświęcony czas ;)
 

Bambolo82

Banned
Konorek napisał:
Płaciłem gotówką :roll: Pisząc papiery miałem na myśli paragon i karte gwarancyjną (o ile taka była :p) Mówi się trudno, za niedbalstwo trzeba płacic. Dziękuje Panowie, za pomoc i poświęcony czas ;)
Szkoda że nie płaciłeś kartą, bo wtedy wystarczyłoby mieć potwierdzenie z banku. Przed sądami 100% wygrałbyś, nawet bez paragonu i karty gwarancyjnej. Od 4 lat utrwaliła się taka linia orzecznicza :). Łatwa sprawa to by była...
 

fgf16

New member
problem FIFA 09

Mam problem z fifą 09.Normalnie wlaczam fife ale gdy juz wlaczam mecz towarzyski to nie ma zawodnikow tylko sa ich cienie. CO mam zrobic???:( bardzo porosze o pomoc
 

mietek099

New member
Widziałeś na środku stadionu wielki napis "Jesteśmy w salonie Peugeot" ?:eek: Tak poważnie to napisz czy napewno chodzi Ci o wersję na PS3 ;]
 
Do góry