Problem z dźwiekiem w HK 260

levy85

New member
Technik również stwierdził, że trzeba poczekać na nowe oprogramowanie ale tak sobie myślę, ze skoro problem ten dotyczy również wcześniejszego od 260-tki modelu 255 to co da tu zmiana firmware???
mam nadzieje ze cos zmieni, bo przed zainstalowaniem ostatniego softu dts neo:6 w moim harmanie dzialal bez problemow, klopoty zaczely sie wlasnie po instalacji fimware
 

JGR

New member
Kurcze, a takie dobre miałem zadanie o Harmanie. Pasuje mi ten sprzęt pod każdym względem ale te niedoróbki to już obciach. Reklamują ten system (Logic7) a nie mogę dojść z nim ładu raz na jutro. Zmiana oprogramowania powinna poprawiać a nie reperować coś co jest z marszu skopane.
 

levy85

New member
Kurcze, a takie dobre miałem zadanie o Harmanie. Pasuje mi ten sprzęt pod każdym względem ale te niedoróbki to już obciach. Reklamują ten system (Logic7) a nie mogę dojść z nim ładu raz na jutro. Zmiana oprogramowania powinna poprawiać a nie reperować coś co jest z marszu skopane.
a tym bardziej nie powinoo psuc czegos co przedtem dzialalo bez zarzutu
 

cosmo1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja również zaczynam się zastanawiać nad oddaniem... :/ Przed zmianą softu DTS grał bardzo dobrze, ale miałem "pykanie" przy przełączaniu kanałów na n. Nowy soft usunął pykanie ale podrzucił nowe kukułcze jaja... Prawdę mówiąc sprzęt mi pasuje i chętnie bym go sobie zostawił, ale jeśli mam czekać kolejne pół roku na nowy firmware, to ja przepraszam... Dla mnie Harman to teraz totalna porażka w podejściu do klienta - niestety... :(
 

JGR

New member
Stanęło na tym, że w przyszłym tygodniu podwiozę amplituner do serwisu do Katowic, to moze cos wydumają.
Dam znać czy to coś dało.
 

Imacman66

New member
Witam, dzisiaj dotarł do mnie mój AVR 255 produkcja nov. 2009. Katuję go już od paru godzin, i u mnie wszystko hula całą parą. Nic nie rwie i nie pyka. Jestem zadowolony. Zobaczymy później. Pozdrawiam.
 

dziubek123

New member
Mam AVR 260 i rzeczywiście rwie dźwięk w satelitach w trybie Logic 7 music (ale tylko w tym) zauważyłem też że nie zawsze się tak dzieje, niestety nie udało mi się ustalić czy istnieje jakaś reguła ale tak wstępnie np. mp3 odtwarzane z WD TV HD skompresowane 320kbs jeszcze ani razu mi nie rwały ale bardziej skompresowane tak tyle że nie wszystkie.
 
Do góry