Problem z dźwiękiem po wyłączeniu dekodera

Mateusz 87

New member
Witam mam problem z dźwiękiem w tv jak włączę tv i dekoder to nie ma dźwięku w tv ale na aplikacjach jest normalnie pomaga tylko uruchomienie ponowne tv co może być przyczyną w każdym gnieździe HDMI tak samo
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Po pierwsze napisz jaki tv i jaki dekoder. Po drugie co znaczy że pomaga ponowne uruchomienie? Czyli jednak jest ten dźwięk?
 

Mateusz 87

New member
Tv tcl55c735 dekoder UPC 4 k.tak ja wejdę w ustawienia tv i w systemie uruchomie ponownie tv to dźwięk jest a jak wyłączę tv z dekoderem inpo godz włączę to dźwięku nie ma i tak w kolko
 

Mateusz 87

New member
Często tak się
Po pierwsze napisz jaki tv i jaki dekoder. Po drugie co znaczy że pomaga ponowne uruchomienie? Czyli jednak jest ten dźwięk?
Często tak się dzieje jak oglądam aplikacje i później przechodzę na dekoder ale jak tv daje uruchom ponownie to wszystko ok i jest dźwięk tv to tcl55c735 a dekoder UPC 4 k i jescze z początku było wszystko ok od paru dni mam taki problem
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Odłącz od pradu, jak nie pomoże to reset do fabryki pewnie będzie nieunikniony... TCL słynie właśnie z tego że ma mega dopracowane oprogramowanie...
 
Do góry