Problem z dzwiekiem - Pinnacle Studio 15 HD

frapp

New member
Probuje w tym programie zmontowac krotki filmik przy uzyciu materialu zgranego z kamery Sony (pliki mpg), jednak wszedzie tam gdzie uzyje efektu sciemniania/rozjasniania pojawia sie szarpanie (przycinanie) dzwieku (po stworzeniu plyty DVD). Czyli daje na koncu sceny sciemnienie i w tym momencie dzwiek zaczyna przeskakiwac. Sciemnienie sie konczy i dzwiek wraca do normy. Czym to moze byc spowodowane? Program ma juz problemy z odtwarzaniem dzwieku nawet na podgladze. Czasami leci dobrze czasami skacze.

http://www.youtube.com/watch?v=5dTluNJXohU

W tym linku ktos przedstawil ten problem. Najgorsze, ze tworzony material rowniez nagrywa sie nieprawidlowo.
 
Ostatnia edycja:

stto

New member
Pinnacle Studio 15 wiesza się na dźwięku

Witam. Ja z kolei mam problem w czasie renderowania filmu, w momencie kiedy znacznik dojdzie do wstawionego podkładu muzycznego (w mp3) zawiesza się. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
 

gyny

New member
Witam ,poszukuję instalki do pinnacle studio 15 HD .Program zakupiłem jako UPGRADE do 14 internetowo ,niestety musiałem przeinstalować system .Płytę z 14 hd mam ale nigdzie już nie ma 15 ,wszystkie kodydo 14 i 15 mam .proszę o pomoc pozdr.
 
Do góry