problem z działaniem sprzętu

grzechas

New member
Witam, mam nadzieje żę piszę w dobrym dziale. posiadam od jakiegoś czasu tv sony 50w829b do tego amplituner pioneer vsx 821, blu-ray bd pioneer, xbox, dekoder nc+ i wszystko gra na zestawie jamo s606. wszystko mam podpięte hdmi do amplitunera a z ampli hdmi do tv. wczoraj po nagłym wyłączeniu prądu pojawił sie problem. wcześniej było tak że jak włączałem tv pilotem sony to włączał się też amplituner(tak samo z wyłączaniem) i w dodatku mogłem sterować głośnością kina domowego za pomocą pilota sony. W tej chwili kiedy włączam tv pilotem sony to ampli się włącza lecz po chwili wyskakuje komunikat "z powodu błędu połączenia z kinem domowym działają głośniki tv" gdy przełącze ręcznie na system kina w tv to nie mogę regulować głośności piolotem sony tylko muszę używać z ampli. na dniach chce kupić kartę CI do nc+ żeby móc wszystko obsługiwać za pomocą pilota sony. proszę o pomoc bo wg mnie ustawienia są takie jak były wcześniej a działa inaczej :) próbowałem kombinować ale nic nie pomaga. Z góry dziękuję za pomoc
 
Do góry