Problem z DVB-T TVN, Polsat, TV4 w Warszawie.

81marin

New member
a u mnie nadal problem z tvn warszawa...
niestety ale zgodnie z tabelk a na i przelaczenie.eu - przewodnik po polskim switchover, DVB-T w Polsce na kanale 53 tv niczego nie znajduje a do PKiN mam w lini prostej jakieś 7-8 km. pozostałe programy ok
 

Szemot

New member
Zapewne musiałbyś mieć wzmacniacz. TVN Warszawa ma mała moc nadawania stąd mając 3km w linii prostej mam moc sygnału 20% a jakość 30%. Wnioskuję, że jak mieszkasz 8km to będziesz miał własnie 0

Swoją drogą 15 października weszły znienacka nowe kanały. Z tego co wiem to powinny dojść TVN7, TVP kultura i TV Polonia. A pzoa obecnie odbieranymi doszły mi jeszcze raz TVP 1,2,3 (teraz mam już je dwa razy) oraz TVP kultura. Czy Wy macie inne stacje? Mówię o okręgu mazowieckim
 

Szemot

New member
MOże wyszukaj jesczze raz. Wiatr jest wiec moze lekko poruszył antene czy cos a przy niskiej mocy TVN Warszawy moze to wystarczyło. Nie widze innej opcji bo ta stacja działa
 

yahu72

New member
Witam

Łomianki 14km od nadajnika PKiN i 20km Raszyn i odbieram 11 programów DVB-T
Antena skierowana na Raszyn.
Antena kierunkowa z symetryzatorem bez wzmacniacza i zasilacza.

1- TVP1
2- TVP2
3- TVP Info
4- TVP Info Warszawa
5- Polsat
6- TVN
7- TVN Warszawa
8- TV4
9- TV puls
10- TVP Kultura
11- TVP Historia

Proponuję przeszukanie wszystkich częstotliwości od nowa

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

yahu72

New member
Witam

Chyba lepiej wiem gdzie mam skierowaną antenę, a że łapie TVN Warszawa to przy okazji bo promień między nadajnikami jest u mnie niewielki około 10 stopni i antena łapie też sygnał z PKiN

Pozdrawiam
 

KubaArek

New member
Bez reklam
dzisiaj skończyli nadawanie MUX1 pojawił się problem TVP1 dźwięk Dolby rozjechany jest z obrazem :( czy u Was jest to samo ? na TVP2 i TVN Dolby jak najbardziej jest ok .
 

Szemot

New member
U mnie jak zwykle TVN i teraz TVP Kultura.Ale to już wszystko. TVP1 i 2 wielokrotnie sprawdzałem i mimo iż mają dwa rodzaje dzwieku to aden z nich nie jest Dolby. Co więcej, w tej chwili na TVP1 ma mdzwiek z TVP2 wiec dziwnie się oglda jakis film co tam leci z dzwiekiem z Mumi któa leci na dwójce :p
 
Do góry