problem z aktualizacja listy urzadzen 40v3000

stanek78

New member
witam.
mam maly problem. w menu jest cos takiego jak ustawienia HDMI a nastepnie AKTUALIZUJ LISTE URZADZEN. Posiadam nboxa i PS3 ktore sa podlaczone do telewizora kablami HD. Ale telewizor nie wykrywa mi zadnego z nich. A w LISTA URZADZEN HDMI mam komunikat " nie wykryto urzadzen. Sprawdz polaczenie lub ustawienia urzadzenia" W czym jest problem? z gory Dziekuje
 

danmark

New member
Problem z dekoderem Philips DSR 6201

[danmark] witam
Mam podobny problem po podłączeniu dekodera Cyfry+ Philips DSR6201 poprzez złącze HDMI, telewizor nie "widzi" tego odbiornika.Na domiar złego po uaktywnieniu funkcji czujnik światła na włączony następuje zablokowanie dekodera, podobnie jest po wciśnieciu przycisku THEATRE, również następuje blokada dekodera polegająca na niemożliwości wykonania jakiej kolwiek operacji na dekoderze.Wymiana dekodera nic nie pomogła, na drugim jest dokładnie to samo, uważam że oprogramowanie dekodera i KDL40V3000 są nie dopracowane.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

motobartcompany

New member
Podobne pytanie widziałem już na tym forum, panowie proponuje nauczyć się czytać instrukcję obsługi, wyraźnie tam pisze, że lista urządzeń HDMI będzie wtedy gdy dane urządzonko będzie tą liste wspierać
 
Do góry