Problem z 42lg5000

Mendix

New member
Witam mam problem posiadam ten telewizor juz prawie miesiąc i naprawde byłem zadowolony do czasu. Przez pierwsze 3 tygodnie pracy zauważyłem ze jest strasznie ciepły i wogóle nie smużył ani nic od 4 dni obraz jest niedozniesiania i na X360 i na PC niesamowicie smuży i zauważyłem ze telewizor czy chodzi 30 minut czy chodzi 4 godziny jest bardzo zimny i sprzodu i z tyłu wczesniej jak dałem ręce nad kratki do wentylacji bibło ciepłe powietrze teraz jest poprostu bardzo zimny. Zadzwoniłem do LG i mają przysłać serwisanta. LCD kupiłem w RTV Euro AGD i gwarancja jeszcze nie podbita pan powiedział by przyjechać po miesiacu i podbic jak bedzie wszystko ok jak myślicie co z Tym zrobić ?
 

mok

New member
Witam. Przejedz się do sklepu i spytaj o możliwość wymiany na nowy może pójdą na taki układ,jak nie to i tak musisz gwarancję podbić
 

Mendix

New member
był dziś jakiś jełop z serwisu i powiedział że telewizor musi smuzyc z PC lub X360 bo on jest tylko do telewizji przystosowany po za tym zabrał ten tv ale rzucał nim i wogóle obracał na wszystkie strony bo nie chciala srubka wypaść :/
 

Mendix

New member
Serwis uznał że z sygnału SD nie ma smużenia i że telewizor nie ma służyć jako monitor ale ma tylko udostępniać taką możliwość. Jutro telewizor ma wrócić do mnie i co w związku z Tym zrobić ?
 
Do góry