Problem z 3D w LG 42LW5400

lukas123

New member
Witam.
Ponieważ wcześniej miałem telewizor kineskopowy to nie martwiłem się z łączeniem PC z TV. Teraz po zakupie mam z nowym telewizorem sporo roboty. Po połączeniu TV z PC (HDMI) miałem sam obraz - bez dźwięku. Problemem był brak podpiętego spdif do karty graficznej. Teraz natomiast nie mogę uporać się z obrazem 3D. Gdy w Stereoscopic Player odtwarzam "Awatara" przy ustawieniu SBS i włączeniu tej samej opcji w TV obraz wariuje: obraz na lewy i prawy okular jest przedzielony czarnym pasem(w oknie) Link: tinypic.com/r/33y3spz/5 ; w pełnym ekranie jest tylko cienki pasek (kilka mm) Link: tinypic.com/r/971zcl/5 . Główny problem to jednak fakt, że obraz który powinien być na prawej stronie jest po lewej i na odwrót. nie pomaga zmiana ustawień w TV - korekta obrazu lewo/prawo ani w odtwarzaczu sąsiadująco lewo/prawo. Poza tym ucina część - cały kadr Link: tinypic.com/r/zafjs/5
Ktoś wie co robię źle?
 
Ostatnia edycja:

Pfk

New member
Coś z ustawieniami PC. Telewizor zobacz sobie sam, każdy materiał z Blu-Ray 3D i USB w Side By Side odtwarza normalnie. Tutaj myślę problem w kompie i sterownikach do czegoś, lub ustawieniach "czegoś":)
 
Do góry