Problem w zakupie! HDready czy FullHD

sedrak

New member
Witam!. Mam dylemat poniewaz niebawem planuje zakup konsoli X-Box a moj Tv raczej nie da rady(12 letni Sony,ale dalej dziala bez szwanku). Chce kupic lcd max 32" poniewaz nie mam zbyt duzego pokoju. Tv ma byc tylko i wylacznie do grania, wiec zalezy mi jak naj lepszej jakosci obrazu i zeby wykorzystac cala moc jaka sie da za ta kwote pieniedzy, ktora mam do wydania. Chcialem sie zmiescic w granicach 2500zl,ale tutaj ciezko o fullHD wiec moglbym tak do 3000-3200 bo i tak na raty chce wziac. Na oku mam np.Samsung LE32A551 Toshiba Regza 32XV500PG jestem laikiem w tej dziedzinie wiec prosze o fachowa rade
 
Ostatnia edycja:

szfagier

New member
z tego co wiem to xbox 360 nie ma pelnej rozdzielczosci 1080p, jedynie ps3, to moze pomoze Ci przy decyzji hd ready - full hd
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jak kupisz 32a551 to Ci oczy z orbit wyskoczą jak obejrzysz na nim hd z dobrego sygnału. Ja mam a656 a wcześniej miałem a551 i w tej cenie to absolutnie najlepszy lcd na rynku i nikt mi nie powie że jest inaczej. Toshiba jest na tej samej matrycy ale kontrast i czerń jakimś cudem ma duuużo słabszy.
 

adrat

New member
Sharp LC-32X20E

Witam, wczoraj zakupiłem Sharp LC-32X20E (Full HD). Telewizorek w obecnej chwili działa jako monitor do komputera. Cena ok 2500zł brutto . Muszę przyznać je jestem pod wrażeniem, jakość obrazu (komputer jest podłączony przez kabel DVI-HDMI ), kolory , czas reakcji 4ms, bardzo dobre kąty widzenia. Dla sprawdzenia podłączyłem dosyć słabej jakości kablówkę i odziwo SHARP swietnie sobie radzi z tak słabym sygnałem. Telewizor miał służyć w innym pokoju jako typowy TV ale po wczorajszych testach zdecydowanie pozostanie w moim pokoju jako monitor do komputera. Czysta przyjemność pracować na rozdzielczości 1920-1080, internet , word, gry:grin: filmy. Jesnym słowem POLECAM!!!
 

sedrak

New member
Chyba sie zdecyduje na tego Samsuga czy moze jednak widzicie lepsza opcje, bo jednak ten telewizor ma mi starczyc na conajmniej pare dobrych latek wiec nie chcialbym potem załowac. p.s. jest roznica miedzy
TV LCD LE32A551P2R a
TV LCD LE32A551?
 
Do góry