Problem: Synchro dzwieku z filmem

omegasupreme

New member
WItam. Skleilem Easy Video Joinerem bardzo duzo filmików avi (kodek mpeg4) w 1 duzy film. W sumie ma on ponad 3 godziny. Problem jest taki że na poczatku filmu glos idzie rowno z obrazem ale w dalszej czesci filmu coraz to bardziej glos sie spieszy. To znaczy ze np w 5 minucie filmu slyszymy slowa zgodnie z obserwowanym ruchem ust aktora a w minucie naprzyklad 3h.5min. slyszymy już dane slowo 3 sekundy wczesniej niż aktor je wypowiada ustami.

próbowalem programu Audio Video Synchronizer... ale on mi zgrywa film w ktorym poprawiłem dzwięk, do pliku w ktorym nie ma glosu.

Ktoś moze coś doradzić?

-ALBO polecić mi program do łączenia filmików AVI w 1 bardzo dlugi film gdzie nie bedzie z uplywem czasu glos niepasował do obrazu (taki co w nim mozna ustawić by wyjsciowo film mial te same parametry dokladnie co orginalnie sklejane filmiki)
-ALBO moze ktoś mi pomoże zsynchronizowac dzwięk w tych trzech 3godzinnych filmach ktore mam już sklejone?

(nie moge zmieniac jakosci i bitrate poniewaz wlasnie w takiej formie w jakies są te filmy na styk mieszczą sie na mojego pendriva).

jeśli ktoś zna skuteczny sposób na Synchro Audio z Obrazem lub ma moze po polsku szczegółową instrukcje jak zrobic to w Audio Vdeo Synchronizer.. Bardzo prosze o pomoc :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Może masz źle ustawiony liczbe klatek w projekcie.
Źródło masz np w 23.97 fps a ustawione masz 25 i to powoduje rozjazd...
 
Do góry