Problem po wgraniu softu

mk77

Member
Witam

Dzisiaj wyciągnołem z pudła PS3 i odpaliłem. Wszystko ok.
Chciałem wejść do PS Store i sie zarejestrować i tam zgłosiło mi że powinienem zaktualizować soft. Więc zrobiłem aktualizację softu przez internet. Jakiś czas się ściągało.
W pewnym momencie przełączam TV na PS3 i widzę planszę
info o sofcie 2.36 oraz napis press the PS button (use the wireless controller).
Kontroler to sixaxis (tyle ze na kabelku aby sie naładował). Naciskam przyciski i nic :( Konsola chyba nie wisi bo jak wsadzę płytę do niej to ją wciąga i jak nacisnę przycisk zwrotu płyty to oddaje. Gdy naciskam przycisk włączenia/wyłączenia konsoli (ten z przodu) to nic się nie dzieje. Jedynie po dłuższym przytrzymaniu słychać piknięcie ale nic dalej się nie dzieje. Na kontrolerze czerwone diody (te chyba od baterii migają wszystkie).
Jak wyłączę z prądu to po włączeniu powraca do tego samego stanu. Jak odłączę kontroler z kabla to nic na nim nie świeci i nic nie działa.

Co się stało ??
Pozdrawiam
 

bif4

New member
A Co Ja Mam Powiedzieć !!!

Ja mam podoby problem. Podczas przedostatniej aktualizacji konasola zawiesiła się. Od tego czasu gdy chcę cokolwiek uruchomić (płytkę, demo z dysku itp.) konsola zawiesza się. Nie da się nawet sformatować bo też się zawiesza. Myślałem że jak będzie kolejna aktuallizacja (2.36) to po jej wgraniu wszystko będzie ok. Ale nic z tego !!!
Konsole mam od 14 miesięcy wiec z gwarancją również jest problem !!!
 

mk77

Member
Nie wiem oco chodzi ale po około pół godziny wszystko zaczeło działać.
Zostawiłem sprzęt na 30 min i po tym czasie jak by nigdy nic się nie stało.
Dziwne ale najważniejsze że działa.
Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Jak pisałem w innym poscie,oddałem konsole do serwisu.Otrzymałem całkiem nowy sprzęt z wgranym softem 2.35 konsola zawiesza sie jak oszalała a mam ja od soboty heh i znowu jak bumerang wracam do serwisu .
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mi podczas jednej z aktualizacji z pendrive tez nie wstała. Czekałem 5, 15, 30 minut, w końcu zdecydowałem się wyciągnąć wtyczkę. Myslałem, że czeka mnie serwis, ale wstała z najnowszym softem. Nie wiem co było przyczyną, ale wtedy uzyłem innego pendriva z partycją U3. Zazwyczaj mam do tego celu staruszka o pojemnosci 250 MB. Moze dlatego?
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Ktoś napisał ze jedyna opcja na usunięcie nowych aktualizacji jest wymiana na nowy dysk:( Moze jednak jest jakas metoda?
 

szakal9999

New member
może nie koniecznie na nowy, ale można stary wyczyścić przy pomocy kompa i podłączyć, powinno wyjść na to samo co wymiana na nowy. Tylko, ze starym softem trzeba jakiś myk stosować, żeby połączyć się z PSS.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mam obawy ze cos spieprze :) I serwis mi da popalic ,nawet nie wiem jak to zrobić przez komputer nigdy sie nie bawiłem ,rozbierałem itp.
 

szakal9999

New member
hehe, jak kiedyś będę zmieniać dysk, to się pobawię, ale to nie prędko nastąpi bo kupiłem ostatnio pieca i trzeba teraz trochę kasy odłożyć.
 
Do góry