Problem po aktualizacji TCL 65X10

jajus

New member
Cześć
Zaktualizowałem TCL 65X10 do V363 i pojawił się problem, mam jeden obraz po środku, i dwie połówki tego obrazu po jednej i po drugiej stronie ekranu.
Wiem że mało czytelnie to opisałem, nie mam pojęcia niestety jak dodać zdjęcie.

Jednak się udało. Dodam, że zrobiłem reset shop oraz przywróciłem tv do ustawień fabrycznych
 

Attachments

  • image000000(1).jpg
    image000000(1).jpg
    156,5 KB · Wyś: 264
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
obstawiam zmianę product id...
Próba sterowania matrycą w inny sposób.
Jest sekwencja z pilota do wpisania product id ale nie pamiętam ani nie wiem jaki jest dla Twojego tv.
 

jajus

New member
Dzięki za szybką reakcję, mam czas do 21, bo o tej godzinie przychodzi dziewczyna i mieliśmy film obejrzeć. Najwyżej szybciej do łóżka pójdziemy :D
 

Bednar1

New member
Hej,
Fajnie w końcu zobaczyć że ktoś posiada ten tv. Możesz napisać jak się sprawuje, jak obraz i przede wszystkim konty w tym tv? Bo różne opinie głównie ludzi którzy tego tv na oczy nie widzieli..
 

jajus

New member
Tak na szybko, nie mam mu prawie nic do zarzucenia chyba oprócz netflixa od lipca mogłem tylko przeglądać zawartość. filmy się nie włączały, przepraszam oprócz Dawno, dawno temu... ten serial o dziwo normalnie wchodził. Telewizor kupiłem u Kikiego z kalibracją więc kolory były na pięć, kąty bez zastrzeżeń. Kupiłbym go drugi raz.
 
Do góry