problem Panasonic TX-L47ET5E - podłączenie do PC

ratfix

New member
witam
podłączyłem PC do Panasonic TX-L47ET5E
bios się łądnie wgrywa, później pasek ładowania Windows po czym telewizor nic więcej nie wyświetla, a po komputerze widać, że ładuje Windowsa do końca
próbowałem już zmieniać rozdzielczość co praktycznie nie powinno mieć wpływu i nadal to samo
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
D-Sub czy HDMI. Sprawdź 1280x1024 60Hz. Masz monitor do komputera? podłącz TV jako dodatkowy monitor, zobacz czy system go wykryje poprawnie.
 

ratfix

New member
łączę przez d-sub
tą rozdzielczość i wiele innych próbowałem
nie mam obecnie dwóch kabli żeby sprawdzić to co poleciłeś
 

mario1969

New member
Zgaduję masz kartę grafiki radeona? Miałem taki sam problem parę lat wstecz jakiś model Radka chyba serii xt... przez d-sub -> hdmi nie współpracował z tv philipsa ( nie wiem czy z innym TV) musiałem zmienić kartę na GF
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Karta graficzna ma 2 wyjścia DVI-I? podpinasz przez przelotkę na D-Sub? sprawdź oda wyjścia. Zmień sterowniki do karty graficznej. Jaki system operacyjny? win7: win+p -> np. duplikuj.
próbowałem teraz z laptopem i bez problemu poszło, ale laptop mi nie potrzebny tylko PC
Laptop jakie ma wyjście D-Sub, HDMI, DVI, DisplayPort?
 

ratfix

New member
tak podpinam na przelotke d-sub tak jak monitor
lapek ma d-sub i od razu był obraz bez żadnych ustawień
jutro spróbuje na dwa kable jeden monitor drugi tv
 

zuru999

New member
mam dokładnie ten sam problem. Możesz napisać jak go rozwiązałeś. Mi śmiga tylko na rozdzielczości 1200x768. Przeleciałem wszystkie ustawienia catalyst i kurczaczek. Chciałem podpiąć pod hdmi. Karta Radeon HD 7770
 
Do góry