problem obraz pomocy !!!!

papix0

New member
Witam serdecznie od jakiegoś czasu mam problem z ps3. To tak mam ps3 i tv samsung wszystko działało bardzo długo aż nagle odpalam ps3 i nic obrazu nie ma ani dźwięku. Sprawdziłem u kolegi i kabel hdmi działa i ps3 tez działa u niego normalnie podłączyłem lapka do tv po przez kabel HDMI i działało normalnie a ps3 nie działa robiłem restart konsoli czyli trzymałem ten przycisk ale nic może ktoś wie jak mi pomóc ?
 

papix0

New member
nie moge zmienić jest tylko ta 500+ najmniejsza i do góry ale na av tez mi nie działa teraz spr nie wiem co to może być laptop i inne urządzenia działają a ps3 nie działa
 

tdx

New member
Bez reklam
Zawsze możesz przed zakupem kabla zresetować TV do zera bo to dziwna sytuacja ze osobno wszystko działa a razem nie ;D
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ja niestety mialem taki sam przypadek ze swoja pierwsz PS 3 (60GB). Nie bylo obrazu ani dziwku na zadnym kablu (HDMi, component), reset konsoli, wchodzenie w menu serwisowe nic nie dalo. Naped chodzil, plyta wchodzila i wychodzila z napedu, laser ok. PS 3 w serwisie (prywatnym, nie Sony) nie potrafili naprawic. Prawdopodobnie padl jakis uklad odpowiedzilany za obraz i dzwiek. Konosle sprzedalem jako uszkodzona na allegro.

mam nadzieje, ze w przypadku kolegi nie bedzie az tak zle i chociaz na componencie bedzie mu to gralo
 
Do góry