problem laczenia sie ps3 z 42lg6000

tomeknowicki2

New member
Mam problem.Mam podlaczona ps3 do telewizora lcd 42lg6000 kablem hdmi1.3 i wystepuje problem z laczeniem sie obydwuh spraw chodzi o obraz tzn o jego brak ,obraz jest gdy najpierw wybieram zrudlo locza czyli przykladowo hdmi2 a potem wlanczam konsole jezeli zrobie na odwrut zazwyczaj niemam obrazu a czasami nawet pierwszy sposub niepomaga prubowalem zmienic na inne wyjscia i tez niepomaga dekoder N zawsze lapie obraz:confused: nierozumiem jak moze wystapic problem zlaczem sygnal jest cyfrowy albo laczy albo nie kable dobrze siedza w gniazdah niewiem co jeszcze opisac wszystkiego prubowalem RATUJCIE:(
 

cyber78

Member
Bez reklam
Przede wszystkim to nie dyslekcja a dysleksja, a dokładnie to dysortografia, tutaj masz definicję: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysleksja. Może warto się nauczyć zanim zaczniesz się chwalić.

Poza tym, to Ty nie potrafisz poprawnie po Polsku mówić, to: "obydwuh, wlanczam" nie są błędy ortograficzne tylko językowe, prawdziwy dysortografik nie robi błędów interpunkcyjnych i tam gdzie mają zastosowanie zasady gramatyki i ortografii.
Pozdrawiam

EDIT: a moje jednak dysklekcja, taka nowa przypadłość jak się na lekcjach nie uważało, ciekawe czy zwalniają za to z matury.:p
 
Ostatnia edycja:

wasylhh

New member
Bez reklam
Panowie dajcie mu spokoj, moze po prostu chlopak nie mieszka w polsce i stad te bledy...A wy zamiast mu pomoc to na niego jedziecie...
Co to twojego problemu to sproboj zresetowac konsole. Tzrymaj przycisk "power" przez 5 sekund a ona przywroci ustawienia fabryczne. Pozniej jak PS3 sie wlaczy to najlepsza rozdzielczosc ustawi sie sama.
 
Do góry