Problem Cyfry+ i TV LCD

thenat18

New member
Mam problem, nie moge dopasowac zadnego dekodara z Cyfry+ do telewizora LCD Sony Bravia 40cali Full HD KDL-W40. Przez moje ręce przemineły Dekodery : Philips, Philips HD , Thompson, Ferguson 8800 HD i na kazdym był efekt smużenia oraz efekt pozostajacego ruchu za osoba/poruszajacym sie obiektem .Nie chodzi o kanały w HD bo obraz jest świetny na nich, a o kanały nadawane w formie cyfrowej ( nie mowie ze wszystkie ,ale np. 1,2 Hbo1, tv4, puls, hallmark) To jest dziwne ponieważ telewizor ma 8ms . nie pomogly ustawienia obrazu telewizora i dekoderÓw . Telewizor był nawet w serwisie i jest w 100% sprawny .
Antena jest na Hotbird ustawiona , sygnał bardzo dobry, najwyzszy.
co poradzicie na to ?
 

jtd

New member
Bez reklam
Zamiast zmieniac dekodery to zmien lepiej TV na plazmowy, a odrazu pozbedziesz sie tych niedogodnosci ;)
 

thenat18

New member
jtd napisał:
Zamiast zmieniac dekodery to zmien lepiej TV na plazmowy, a odrazu pozbedziesz sie tych niedogodnosci ;)

gowno prawda , telewizor jest dobry i drogi .
poza tym plazma zaczyna upadac bo juz zamkneli kilkanascie fabryk telewizorow plazmowych .


ton wypowiedzi - brawo !!! a co do samego tv to znam lepsze niż sony bravia........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Holt_

New member
Bez reklam
thenat18 napisał:
gowno prawda , telewizor jest dobry i drogi .
poza tym plazma zaczyna upadac bo juz zamkneli kilkanascie fabryk telewizorow plazmowych .
owszem, dobry, ale zarazem wymagający dobrego sygnału.

A że drogi to też widac, choćby po stopniu twojej frustracji......
 

kilex

New member
sony

witam , czy ktoś inny miał kłopoty z 40W2000 podłączeniam do niego c+ w HD ???
Na dzień dzisiejszy mam zwykły c+ i noszę się z zamiarem kupna dekodera z HD:roll:
 

thenat18

New member
Holt_ napisał:
owszem, dobry, ale zarazem wymagający dobrego sygnału.

A że drogi to też widac, choćby po stopniu twojej frustracji......

no ale sygnal jest prawie ze maksymalny według paska cyfry +, Hd kanały chodza ostro jak brzytwa :) ale inen juz nie bardzo .
 

xroma

New member
jeśli oglądasz przez HDMI lub Component - zmień to. Zostaw te połączenie do HD a zwykłe kanały oglądaj przez dobry kabel SCART (EURO)

I napisz jak jest po SCART :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry