Proble z zestawem Kuro i HK

12345Przemo

New member
Jestem szczęśliwym posiadaczem 5090 oraz zestawu HK 255 i 39. Mam następujące pytanka: 1.Czy są jakieś przeciwwskazania do podłączenia wyświetlacza pod ups? Mam w pobliżu firmę, gdy włącza swoje maszynki przygasa mi światło i boję się że może to spowodować uszkodzenie tv. 2.Czy można pod ten sam ups podłączyć też amplituner. 3.Czy ktoś z Was spotkał się z "pykaniem" podczas przełączania kanałów? Gdy przełączam w tunerze satelitarnym kanał słyszę nieprzyjemne pyknięcie w głośnikach (cały dźwięk zawsze idzie przez amplituner nie mam przy wyświetlaczu głośników). Próbowałem zarówno na oryginalnym tunerze cyfry (philips hd podłączony do amlitunera przez hdmi) jak i na dreamboxie 7000 (podłączonym przez euro) i zawsze to słychać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
a jak przełaczasz kanały analogowo - to też pyka?
Z mojej oceny to problem jest w Tunerze.
Można podłączyć kilka urządzeń pod UPS bez problemu. Więc sprzęty które wymieniłeś też. One zapezpieczone są też fabrycznie przed spadkiem napięć.
 

12345Przemo

New member
Przyznam szczerze że nie wiem jak mógłbym przełączać te kanały analogowo. Tak jak napisałem tuner cyfry mam podpięty do amplitunera kablem hdmi podobnie jak amplituner do Ponieera. Czy chodzi o zmianę połaczenia czy o coś innego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

12345Przemo

New member
Zmieniłem oprogramowanie na nowsze cały proces przebiegł bez zakłóceń po wciśnięciu kombinacji klawiszy pilota która sprawdza jaki soft mam zainstalowany wyświetla się ten najnowszy z października i ... jedna wielka kicha. Jak pykało w głośnikach przy przełączaniu kanałów tak pyka, przeprowadziłem automatyczną kalibrację i prawie w ogóle nie słychać tyłów a zamiast tego subwoofer tłucze że musiałem go mocno przykręcić. Dodatkowo nie ma możliwości wybrania neo6 czy dolby prologic a jedynie logic 7. Czyżbym jednak zchrzanił tak prostą operacje? Soft wgrywałem jeden raz kaibrację automatyczną dwa razy na wszelki wypadek.
 
Do góry