Próbki z kamer Sony CX505/520

siwyyy77

Member
Kilka osób na forum zakupiło już kamery Sony z ceri CX505/520.
Miałbym prośbę o wstawienie na rapida lub podobny serwer surowych plików z tych kamer w słabym oświetleniu.

Ps. słabe oświetlenie to dla mnie warunki domowe, przy oświtleniu żarówkowym gdy za oknem ciemno.
 

grabarzzz

New member
Sprawdź na Youtube - jest tam tego naprawdę sporo w hd w roznych warunkach oświetleniowych i ,,ruchowych". Nocne, zachody słonca, w czasie jazdy samochodem, sprawdzenie zoomu przy rożnym oświetleniu, zabawy na manualu.
Ja na tym oparłem się przy zakupie i jestem megazadowolony :)
 

grabarzzz

New member
Tak powazniej bede miał czas sie nia pobawić dop. przez świeta, to wtedy postaram sie cos wrzucic.

Wyświetlacz zadowalający - nie jakas rewelacja, troszkę ,,zabkuje'' menu. Dotyk działa przyzwoicie ale do telefonowych sie nie umywa (czułość i precyzja), trochę za małe przyciski jak na moje paluchy. Ale to i tak o niebo lepsze niz grzebanie normalnymi guzikami. Zresztą może trzeba sie poprostu przyzwyczaić. tutaj wazne jest zeby mało energii zrzerał bo 505, ktory mam nie ma wizjera.
Exmor i steadyshot działają genialnie. Przy słabszym oswietleniu poptrzebuje trochę wiecej czasu na złapania ostrości.
Świetnie lezy w dłoni i przyciski sa doskonale rozmieszczone.
Takie piersze wrazenia ale przyznaje, ze nie miałem wczesniej kamerki, wiec pewnie szokuja mnie rzeczy oczywiste hehe
No i jeszcze nightshot :) rewelka
 
Do góry