"Próbki" DD 5.1 i DTS

manfred1

New member
Witam serdecznie czy ktoś ma lub wie skąd można pobrać krótkie fragmenty filmów i muzyki by prze testować sprzęt i poznać te formaty. Za pomoc dzięki
 

dinderi

New member
Bejzbol, odpowiedź może głupio zabrzmi ;) "kupić"! :grin:

A dokładnych instrukcji, jak wejść w kolizję z prawem poprzez piractwo internetowe, udzielał nie będę :D Google sa lepsze ;)

Polecam również takie wydanie "THX Demo DVD". Zawiera ogromną liczbę clipów THX w DD i DTS oraz scenę wyścigu ścigaczy z Gwiezdnych Wojen I, dla porównaniaw DD i DTS. Prawdziwa gratka, jako że nigdy nie znalazłem żadnego wydania GW, z dzwiękiem DTS.
 
Ostatnia edycja:

manfred1

New member
Już tam zaraz piractwo po co takich mocnych słów używać. Pytałem o próbki może to nie było odpowiednie słowo bardziej na miejscu demo. Nie bardzo wiem w czym problem? Trochę pochodziłem po wypozyczalniach dvd i powiem szczerze filmów bądź koncertów w DTS jak na lekarstwo. Owszem DD tak ale nic poza tym. A tak na marginesie jak już mowa o piractwie "Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem...
 

dinderi

New member
manfred1 napisał:
Trochę pochodziłem po wypozyczalniach dvd i powiem szczerze filmów bądź koncertów w DTS jak na lekarstwo.
Szkoda, że dolar tak niechlubnie podrożał, w ostatnich tygodniach. :( W zagranicznych sklepach internetowych, można nabyć bardzo fajne i filmy, i muzykę w DTS.
Przy obecnym kursie dolara, niestety znowu zaczyna być to mało opłacalne.

A wspomniane przeze mnie wcześniej wydanie, to bodaj to : http://www.amazon.com/THX-Demo-Disc...ie=UTF8&s=miscellaneous&qid=1225007709&sr=8-1
 
Ostatnia edycja:

dinderi

New member
Tak.Ew możesz spróbowac sieci P2P.

Ale np. >TUTAJ< można legalnie sciągnąć to czego poszukujesz. :D

A sciągnąwszy kilka takich "trailerów" mozesz sobie potem bardzo łatwo skompilowac je wszystkie, na jedną płytę DVD, używając np. programu DVDShrink i funkcji Authoringu.
 
Ostatnia edycja:

radosuaf

New member
Bez reklam
W DTS można sobie kupić film "Biegnij Lola, biegnij". Film jest niezły, jest ścieżka w DD i DTS, a można to wyhaczyć bardzo tanio, bo za 10 PLN :).
 

Didek_

New member
yyy sorki, tak patrze teraz i dałem zły plik, miała być próbka ac3, tamten dts to mój taki skompresowany plik testowy ;p jeszcze raz sorki i dodaje wersje ac3: megaupload.com/?d=JNLUG27J
 

BD

Member
Bez reklam
mocny jestes- prawie po 2 latach sie przypomnialo ...... ;d;d;d ;]
 
Ostatnia edycja:
Do góry