Pro street w ps3

kokos56

New member
Drodzy koledzy!
Kupiłem sobie nowiutkiego Pro streeta i ku mojemu zdumieniu posiadając pada Dualshock3, a nie mając SIXASIS mam problem z grą.
Sprawa polega na tym że chodząc po menu i dając akceptuj klawiszem X często nie reaguje. Dopiero muszę kilkakrotnie przyciskać klawisz X lub czasami podczas przyciśnięcia ruszyć padem w stronę konsoli.
A podczas gry wszystko działa poprawnie oprócz tego że czasem nitro się przytnie lub ręczny.
Dodam że mam sprawnego pada i w innych grach nie ma takiego problemu.
Co muszę zrobić w tej sytuacji, czy to normalne ze tak się dzieje?? :confused:
 

Kent

New member
To jest chyba normalne, ja mam zwykłego Sixaxis i też w ProStreet często muszę dwukrotnie wciskać X, bo za pierwszym razem nie załapie
 

dienekes' shade

New member
Potwierdzam - EA dało (a jakże :rolleyes:) ciała i zatwierdzanie wyboru w menu właśnie tak wygląda. Czasami łapie za pierwszym razem, choć normą jest wielokrotne powtarzanie komendy. Ta gra to typowy NFS - szmelc :(

Liczę na najnowszą odsłonę, która ma być (UWAGA!) symulatorem. To dopiero coś :mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
Ano. Miałem na myśli tę na ps3, czyli symulator pt. Shift - reszta (sieciówka - PC i arcade - Wii) nie pojawią się na tę konsolę.

Shift_BrandRelease_Jan23.jpg.jpg
 

dienekes' shade

New member
Ładny... Nawet zbyt ładny, jak na EA Games :rolleyes: Wszak ten wydawca przoduje w okłamywaniu potencjalnych nabywców podkolorowanymi screenami i renderami. W najnowszej odsłonie (vs. reklamy) przeszli sami siebie...

Pożyjemy, zobaczymy. Łudzę się, że po paśmie porażek, w końcu ktoś zadba o końcowy produkt.
 

beamer

Banned
Z serii Need for Speed podobały mi się tylko:
1) Need for Speed III na PSX (pościgi policyjne i kolczatki na drodze!)
2) Need for Speed Underground (ale tylko jedynka, bo dwójka była już syfem).

Reszta gier z serii NFS to były syfy. Jak zobaczyłem NFS Prostreet na PS3 to zrezygnowałem z zakupu Playstation 3 (potem zobaczyłem Uncharted i po 15 minutach już podekscytowany taszczyłem pudełko z moim PS3 do domciu ;) ). Ostatnio miałem nieprzyjemnośc podziwiać najnowsze NFS Undercover na standzie reklamowym PS3 w Tesco. Badziew straszny ten NFS Undercover.
 
Ostatnia edycja:

kokos56

New member
Mam trochę inne pytanie.
Czy ma ktoś płatne dodatki (nowe samochody) do Pro streeta?
Czy da się je jakoś wgrać z np. pendriva bez kupowania dodatku?
 

fenix75

New member
Podepnę się pod temat, kupiłem niestety albo stety NFS Undercover włożyłem do mojego PS3 (to chyba moja 2 gierka nie licząc 3 dema z sieci) i gra powaliła mnie na glebę dla czego? bo grafika podobna jak w moim blaszaku przed wymianą karty graficznej, wszędzie widać grafikę z kwadracików. Może lekko przesadzam ale porównując grafikę z youtube (nie firmowa a nagrane przez graczy) z tym co mam ja to totalna załamnka
Dodam że PS3 mam podłaczony przez HDMI z LCD Samsung 46" full HD.
Próbowałem ustawiać w samej grze w opcjach ale tam miałem tylko 3 pozycje które pozwalały zatwierdzić i przejśc dalej z ustawieniami lub wyjśc z tych opcji, nic nie miałem do ustaiwienia na 720p, opcji ilości detali itd.
Samego PS3 też nie ustawiałem (jak kupiłem tak postawiłem) chyba ze tam muszę coś jeszcze zmienić bo przynam że gry które pobrałem też niby ładne ale do grafiki mogę się przyczepić a demka to burnout paradise, Fifia 09
 
Do góry