Prezent Od żony-potrzebna informacja

woytecki

New member
Pod choinkę dostałem od żony kamerę SANYO Xacti VPC-ZH1R. Cały czas zagląda mi w oczy czy jestem zadowolony. Pytanie brzmi: Czy powinienem być zadowolony , czy mogę lekko skrytykować kamerę czy jednak nie powinienem?Z góry dziękuję.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Pod choinkę dostałem od żony kamerę SANYO Xacti VPC-ZH1R. Cały czas zagląda mi w oczy czy jestem zadowolony. Pytanie brzmi: Czy powinienem być zadowolony , czy mogę lekko skrytykować kamerę czy jednak nie powinienem?Z góry dziękuję.

Żona Cię kocha i to jest najważniejsze,
Ja też kiedys dostałem od żony, książkę.
Twarda okładka, straszna cena, wartosć ze 150 piw. I ta ksiażeczka jest o piosenkarce, której ja nie słucham i nie podaję ręki, nikomu kto jej słucha.

Schowaj na dno szuflady.

Albo czekaj, idźcie na spacer, pojeźcie na urlop.
Nakręć parę filmów. Może za rok-dwa kupicie cos sensownego. Ale na początkek lepsze to niż nic ... ...

Może Twoja kochająca Cię żona, podświadomie czuje że chce mieć Ciebie i Siebie na filmach?
W czasie spotkańia ze znajomymi przy muzyce i drinkach. Czemu nie.
Sanyo to taka "DACIA" wśród kamer, coś nieco tylko słabszego od JVC.



Kolegą matamanem się nie przejmój. On Ci tej kamery zazdrości. Nie dziwię się.
Nie ma kamery wcale a reszty też bym mu nie ukradł. Vide podpis.
 
Ostatnia edycja:

woytecki

New member
Oczekiwałem podpowiedzi, niekonieczne technicznej.
Otrzymałem rozwiązanie mojego problemu(pełny szacunek Guciu).
Otrzymałem szczeniacką odpowiedż od kolesia o nick-u mataman, który w dalszym ciągu się pogrąża.

To, że ta kamera nie jest mistrzostwo świata to już wiem. Czy uda się tym zrobić pare filmów o znośnej jakości? Czy jak pisze Gucio schować na dno szuflady i zapomnieć o niej?
 

fiacior

New member
Ponagrywaj trochę, pobaw się. Zobaczysz co i jak, może złapiesz bakcyla, wciągnie cię to i będziesz chciał kupić coś lepszego, a jak nie to schowasz do szuflady. Pozdr.
 

woytecki

New member
Dziękuję za sugestie. Rozumiem że w temacie sprzetu kolega tomekb19 ma niewiele do powiedzenia, ale odnośnie malowanek jak najbardziej. Sposób znasz zapewne z autopsji - bolało?

Fiacior - dziękuję .
 

woytecki

New member
"wystarczy wklepać w google model kamery i już mamy kilka gotowych opinii ekspertów" -
gdybyś to zrobił, zamiast długawych i nie wnoszących nic ciekawego wynurzeń przekonałbyś się o smutnym fakcie, że nie ma informacji - skąd pytanie na forum.

"Pozostaje jeszcze mi przeprosić i podziękować Ci." - niema sprawy, całe życie człowiek się uczy

"Dziękuję za tak zacny materiał do "opowieści" - już kilka osób udało mi się rozbawić opowiadając o twoich rozterkach" - nie mając życia własnego, możesz pasjonować się życiem innych ludzi , którzy je mają. Wszystko przed tobą, Tobie też coś się w życiu poszczęści i, a nawet dostaniesz jakiś prezent od kogoś.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Nie przypominam sobie żebyśmy byli kolegami to na wstępie.

Na tym forum WSZYSCY jesteśmy kolegami. Taka jest zasada.

Czasem jakis 27 postowy frustrat(jak widać zdarzją sie teś walnieci dwutysięczniki), zazdroszcżąc nam ciekawego hobby, sprzętu, zon i kolezanek, wycieczek i podrózy, wyskakuje tutaj ze swoimi przemysleniami.
A one, te przemyslenia, pokazuja klasę tego co maja miedzy uszami.

Awatar, czy stopka podpisu najczęściej ujawniaja cechy charakteru lepiej niz by to zrobiła wizyta u specjalisty..

Polecam, wizyte u specjalisty. Zawsze.
Zarówno z autem, nartami jak i mózgiem, zalezy z czym jest problem.

Gorzej jak brak, np u kolegi 27
 
Ostatnia edycja:
Do góry