pożegnania

Status
Zamknięty.

valdi57

New member
Goodbye "n"

Proponuję w tym temacie przedstawienie Waszych opini odnosnie końca "n" który moim skromnym zdaniem niewątpliwie nastąpi już po zakończeniu pierwszych umów. Sam czekam na ten moment niecierpliwie.
Dosyć tego dziadostwa. Jedyne nad czym ubolewam to to że dojrzewam do tego iż będę musiał się przeprosić z nienawidzona cyfrą, której jakość programowa i pewnie techniczna idzie ku lepszemu. A tu i Polsat za progiem tuż tuż

pozdrawiam
 

M@rtinez

New member
valdi57 napisał:
Proponuję w tym temacie przedstawienie Waszych opini odnosnie końca "n" który moim skromnym zdaniem niewątpliwie nastąpi już po zakończeniu pierwszych umów. Sam czekam na ten moment niecierpliwie.
pozdrawiam

Witam

Ja niestety też mam takie zdanie właśnie w ubiegłym m-cu zrezygnowałem z badziewia pt. VOD i też czekam na koniec umowy jeszcze 3 miechy.
U mnie przez cały rok nie potrafili załatwić sprawy przerywanego dźwięku i problemów z rozdzielczościami HD po co taka platforma HD skoro tyle z nią problemów I niestety też będę musiał "przeprosić" C+ (ale kicha) ...
 

J.W.

New member
zmarnowana szansa...?!

Witam wszystkich obecnych na tym forum,
W pewnych sprawach zgodze sie z przedmówcą, należy jednak pamiętać że "n" jako pierwsza zaproponowała kanały HD w swojej ofercie programowej i w pewien sposób dokonywała "testów" przyjecia przez rynek. Niestety (tylko dla "n-ki") konkurencja nie spi i już za chwilę, stanowić będzie silną przeciwwagę dla obecnej oferty kanałów w formacie HD. Natomiast co w takiej sytyacji robi "n"...? Zamiast wykorzystać to, że jest krok przed innymi, czeka aż pozostali zrównają się z nią (np. ofeta kanałów w HD, oferta cenowa, rozwiązania technologiczne itp.). Klasyczny przykład - podniesienie cen 3 pakietów i zrównanie ich do poziomu 16zl. Osobiście uważam, że nie oznacza to definitywnego końca "n-ki", natomiast przyniesie w perspektywie 3 mcy ciekawą rywalizację pomiędzy Cyfrą, Polsatem, i N-ka właśnie. Przynajmniej jako konsument wyrażam taką nadzieje:) Pozdrawiam wszystkich i czekam na Wasze opinie.
 
Ostatnia edycja:

Mesiash

New member
A dlaczego mielibyśmy żegnać najlepszą (moja opinia subiektywna, a miałem już kontakt z wszystkimi platformami...) i najnowocześniejszą(opinia obiektywna) platformę w Polsce? Rozumiem, że ten post to tania (onetowa) prowokacja?
 
J

Judash

Guest
I niestety też będę musiał "przeprosić" C+ (ale kicha) ...[/QUOTE]

Ja skoro uwazam, iz cos jest "kicha" poprostu tego nie biore.Skoro C+ dla ciebie to wstyd, ujma na honorze to miej charakter i jej nie bierz.
 

arsenal

Moderator
VIP
Ja z kolei temat oczywiście zamknę bo:
a) do niczego nie prowadzi
b) co ważniejsze jest już taki dla "spadachroniarzy"

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13932
 
Status
Zamknięty.
Do góry