Powolna kompletacja kina

Kerither

New member
Witam, pisalem juz kiedyś odnośnie kina ale zrezygnowalem z zakupu i teraz wracam do tematu. Ostatnio tanim kosztem naglośnilem sobie sypialnie Jbl arena 130 + używany wzmacniacz CA, nawet to zagralo ale ciagle marzy mi sie kino tylko wole zaczynac od porzadnych podstaw czytaj lepszego stereo.

Slucham kazdego typu muzyki, ale przewazaja ciezsze brzmienia. Najpierw musze dopytac czy Jbl studio 230 zagra duzo lepiej od arenek i jaki wzmak by sie z nimi zgrywal?( myslalem zeby troche podkrecic dzwiek w sypialni)

Jesli chodzi o kino to najpierw chcialbym kupic wzmacniacz w granicach 3k, myslalem o Atolu 100 a pozniej wzialbym sie za odsluchy. Na kolumy moglbym wydac 6-7k no i Dac 1k. Najlepiej zebym zmiescil sie w 10k. Jakie kolumy i dac polecacie do zastanowienia?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Studio 230 przy muzyce rockowej, a szczególnie tej cięższej się sprawdzą. Może najpierw zmiana kolumn i zobaczysz jak zagra z obecnym wzmacniaczem. A jaki to CA?

Atoll IN100SE to świetny wzmacniacz, a w szczególności do dynamicznego brzmienia. Mocny i bardzo wydajny prądowo. Mocny bas, szybki, ale nie efekciarski. Barwa wzmacniacza też bardzo ładna. Z swojej cenie to dla mnie najlepszy wzmacniacz do rock-a. Z tych co słyszałem oczywiście. Do tego u blackninja można go kupić w dobrej cenie. W przyszłym tygodniu będę go konfrontował z wzmacniaczem lampowym. Będzie ciekawie.
 
Do góry