Poważny problem

elsaint

New member
Hmm... Dzięki wielkie Holt_ po tym jak pokazałeś to zdjęcie wszystko skumałem i mam dźwięk. Teraz jeszcze jedna sprawa:
elsaint napisał:
P.S. Mogłby mi ktoś dać link z ustawieniami TV dla xboxa 360 połączonego przez kabel Component dla obrazu 1080i?Telewizor to Samsung LE32R82B
 

Holt_

New member
Bez reklam
spotkałem się z opiniami na forach intenretowych, że połączenie przez Component daje pewne rozmycie obrazu, w odróżnieniu od HDMI. Nie wiem, czy to reguła, po prostu spotkałem się z takimi glosami. Więc może nie eksperymentować z ustawieniami, tylko podłączyć przez ten kabel AV HDMI?
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Od tego należało zacząć :) Zdaje się, że złącza Twojej konsoli tak wyglądają. Do gniazda AV podpina się jakieś kombinowane kable. Ale co i jak da się tam podłączyć niestety nie wiem. Może instrukcja podpowie?

Pozdrowienia!
 

elsaint

New member
-.- Chyba nie wiecie o co mi chodzi. Umiem podłączyć konsolę itp.,ale nie mogłem znaleźć w internecie ustawien specjalnie zrobionych pood ten TV,1080i i componenta!
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
elsaint, wybacz, że się tak szarpiemy z pomocą, pewnie lepiej by nam szło gdybyśmy mieli xbox-a ;) (mam wrażenie, że część z piszących w tym wątku takowego sprzętu nie ma). Może odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz tutaj.
 

mataman

New member
Bez reklam
A co to za różnica, w przypadku gdy chodzi o ust, tv ? Poza tym lepiej jest ustawic 720p
 
Ostatnia edycja:
Do góry