Potrzebuje porady odnośnie kamery głównie do Youtube,pomożecie?

wicher123

New member
Wiem,wiem,że pewnie podobnych wątków było dużo,poczytałem ale nie znalazłem trafnej odpowiedzi.A więc tak.Mam kamerę miniDV i narazie jestem bardzo zadowolony.Obrabiam filmy w Pinacle Studio 14.
Jako,że mam wielki problem z windows movie maker więc szukam kamery która by zastąpiła moją miniDV głównie do publikowania na stronach typu Youtube.
Filmy będą w 90% z wyścigów samochodów RC.
Teraz tak,zdecydowany byłem na kamerę Panasonic HDC-SD10 ale jak poczytałem o obróbce na słabym kompie to sobie odpuściłem :(
Potrzebuje kamery która da mi dobry obraz najlepiej w HD i która zapisywać będzie w pliku niezbyt skomplikowanym do obróbki,czy jest to możliwe ? ;)
Wiem,że były takie kamery które miały już jakieś oprogramowanie Youtube dzięki któremu łatwiej było wrzucać filmy na serwis.
Może ktoś doradzi mi? Ewentualnie może ktoś z Was wie jak mi pomóc jeśli chodzi o ten błąd z WIndows Movie Maker,mianowicie podczas próby zapisu filmu na dysk wyskakuje mi błąd:
"Windows Movie Maker cannot save the movie to the specified location. Verify that the original source files used in your movie are still available, that the saving location is still available, and that there is enough free disk space available, and then try again"
Bardzo dziękuję za porady i sugestie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry