Potrzebuje pomocy w zakupie telewizora

Rafot82

New member
Na wstępie chciałbym podziękować za każdą pomoc.

Pomieszczenie w którym będzie się znajdował telewizor ma około 20m2.
Kanapa oddalona jest od ściany na której chciałbym powiesić sprzęt o okolo4l 3,5m

Obecnie mam plasme Panasonica z 2009 roku 42 cale.
Na telewizorze będę chciał oglądać netflix, filmy z zewnętrznych źródeł xbox od czasu do czasu i telewizja inea lub canal+
Chciałbym kupić 75 calowy telewizor tyle ze cena OLED jest nieosiągalna

Teraz właśnie moje pytanie 65 cali OLED czy 75 LCD/QLED no i jaki model marka itd. Bo ja wchodzę do sklepu i rozmawiam że sprzedawcami to wydaje mi się że wiem więcej niż oni. Takie odnoszę wrażenie a jeżeli do tego ja wiem że się mało co znam to już wogole dramat.


Tak więc bardzo proszę o pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. ale ile masz max kasy. ?
Ile czasu dziennie przeznaczone na gry xboxa ?
 

Rafot82

New member
Ok. ale ile masz max kasy. ?
Ile czasu dziennie przeznaczone na gry xboxa ?




Jeżeli chodzi o kasę to myślę, że jestem w stanie dać około 7-9 tys. Jakoś zawsze mi ciężko wydawać dużo pieniędzy zwłaszcza gdy wiem, że za rok będzie dużo taniej.


Jeżeli chodzi o grę na xbox to w weekend ale będzie to marginalne granie z mojej strony. Syn ma telewizor w pokoju ale od czasu do czasu mógłby sobie podłączyć wtedy do większego ekranu.

Więcej oglądam, ale też nie są to porażające liczby na chwilę obecną max z 2 godziny dziennie. No i w weekend z żoną jakies kinowe wieczory
 

bielikk

New member
Bez reklam
Philips 75PUS8303 - ale spiesz się bo ta seria się kończy, MEGA OBRAZ: KOLORY, OSTROŚĆ, PŁYNNOŚĆ, SZCZEGÓŁOWOŚĆ ...
 

Rafot82

New member
Szukam dalej i czekam tylko nie wiem na co. Chciałbym 75 cali ale cena mnie powala. Więc się zastanawiam czy cena oledow spadnie.
No i czytam te artykuły wszystkie na temat dolby Vision i hdr.
Zamiast z dnia na dzień być bliżej wyboru to mam na odwrót
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież masz extra modele 75" w programie gdzie sam wybierasz ceny !
- Sony 75XG8096
- Philips 75PUS8303
- LG 75SM8610
 

Rafot82

New member
Szukam dalej i czekam tylko nie wiem na co. Chciałbym 75 cali ale cena mnie powala. Więc się zastanawiam czy cena oledow spadnie.
No i czytam te artykuły wszystkie na temat dolby Vision i hdr.


Jest coraz więcej pytań niz konkretny wybór który miałby mnie kierować mu końcowi tego procesu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem w tym przypadku za wielkością.
I 75" przemawia do każdego !
Masz specjalny pakiet i mieścisz się w klasie.
Chyba że ciut dołożysz do 75XG9505 ?
 
Do góry