Potrzebuję pomocy w dobraniu sprzętu

maciuf_2004

New member
Witajcie ponownie po długiej przerwie.
Ostatnio ze 2 lata temu szukałem sprzętu do domu, czytając rady i opinie kupiłem Benq w600 i ekran elektryczny kauber.
Jestem cały czas bardzo zadowolony z zakupów. Teraz jednak nowy temat:

Teściowa otwiera knajpę i chce mieć projektor do puszczania meczy na Euro2012 itp. Pomysł bardzo rozsądny, sam ją z resztą na to naciągnąłem;)
Teraz jednak problem - dobierając sprzęt dla siebie 2 lata temu całkiem nieźle się orientowałem, teraz jednak jestem bardzo do tyłu, dlatego proszę o pomoc.

Potrzebny jest sprzęt budżetowy - tj. projektor powinien zamknąć się w granicach 2,5k PLN, do tego ekran, koniecznie elektryczny w granicach 1k PLN.
Jeśli chodzi o ekran - maksymalna szerokość to 2m, a projektor może być oddalony od ekranu o nie więcej niż 4m.

Zwróćcie uwagę na fakt, że nie potrzebuję HD, chociaż 720p by się przydało, musi być widać obraz;) W lokalu na pewno nie będzie ciemno - w końcu ludzie muszą widzieć coś poza ekranem i się przemieszczać...

Z góry dziękuję za pomoc, wszelkie propozycje będą mile widziane.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

maciuf_2004

New member
Tak trzymając się Benków, to jeszcze rzucił mi się w oczy BenQ MW712. Czy dobrze kojarzę, że powinienem szukać DLP prezentacyjnego o jak największej jasności?
 

edi7777

Member
No ten też jest spoko. Dobrze kojarzysz - jak największa jasność - w pubie nikt nie będzie patrzył na jakość obrazu. Ekran też z jak największym gainem. No i możesz sobie potem w projektorze włączyć te opcje super kolorów czy jak one się tam nazywają...
 
Do góry