Potrzebuję pomocy LG 65cx

brook1234

New member
Witam, dawno mnie tu nie było.
Potrzebuje pomocy chce kupic telewizor Lg65cx, i takie pytanie mam.
Będę go urzytkowal do meczy, przeważnie fhd może z czasem 4k. Czy płynie jest podczas transmisji czy nie zrywa, druga sparawa pod ps5 ale jestem niedzielnym graczem. Będzie też uzywany pod youtuba oraz netflixa.
Poczatkowo chcialem wybrac soniaka 9096 ale czytam to ludzie maja caly czas jakies problemy, potem mialem, brac model wyżej 9505, tylko brak hdmi 2.1.
I w końcu padlo lg65cx, czy brac dodatkowo gwarancje na wypalenia. Czy jak w okresie podstawowej gwaranci wypali się LG wymienia tv. Piszę tu bo tu fachowcy ;)
Przerabialem juz kiedys plazmy panasonica, tez na te czasy mialy się nie wypalac a się wypalaly. Teraz mam soniaka 50w829b lcd od 6 lat, pora na zmiany. Aha na przeciwko tv mam okno, cos czytalem ze lg cos nie lubi światła. Doradzcie uzytkownicy. Pozdrawiam i czekam na. Sugestie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1. Nie zrywa.
2. Do tych potrzeb to numer 1.
3. Powidoki - masz 7 zabezpieczeń plus 1 własne.
4. Jak będziesz niebieski masz specjalna ofertę ( 6999 zł )plus słuchawki za 799 zł gratis plus Pakiet dodatkowy za 500 zł .
 

brook1234

New member
1. Nie zrywa.
2. Do tych potrzeb to numer 1.
3. Powidoki - masz 7 zabezpieczeń plus 1 własne.
4. Jak będziesz niebieski masz specjalna ofertę ( 6999 zł )plus słuchawki za 799 zł gratis plus Pakiet dodatkowy za 500 zł .

Nie 9096 To porażka jak czytam, a oled sie nie nadaje pod konsole? Gram moze tyg tylko w wekendy :)
Jak zostac niebieskim i napisz mi na priv namiary na twoj sklep
 
Do góry